Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSСубота, 20.04.2024, 10:54
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2013 » Травень » 25 » Як приготувати смачний рибний суп з форелі?
00:57
Як приготувати смачний рибний суп з форелі?

Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний. 
--------------------------------------------------------------------  

Спочатку уха готувалася і з курки, і з гороху, і, звичайно ж, з риби. Поступово поняття «уха» закріпилося саме за рибним блюдом. У той час як рибний суп може бути приготований з різних сортів риби, в будь-якому їх співвідношенні, уха готується тільки з тих видів риб, які мають підвищену «клейкість» і солодкістю.

Найбільш переважні для юшки: судак, стерлядь, сиг, йорж, головень, сімейство коропових... Відзначимо, що в вікіпедії згадки, що юшку можна варити з форелі немає... Тому ми будемо варити саме рибний суп з форелі. Окремих хвалебних од заслуговує суп з голови форелі або сьомги! Це справді смачне і воістину королівське блюдо. Якщо ви ще й самі виловили форель зі ставка, то суп вам здасться в сто разів смачнішим, ніж з тієї рибки, яку придбали в магазині...

Щоб приготувати форелевий суп треба обов'язково мати голову цієї рибки. У киплячу воду кладемо очищену цибулину, морквину, перець чорний горошком, опускаємо голову форелі (попередньо обов'язково видаливши зябра). Доводимо до кипіння і знімаємо накип. Варимо голову до готовності (хвилин 7-10). Виймаємо голову з бульйону. Солимо бульйон за смаком і додаємо перець мелений. У бульйон кидаємо кілька картоплин. Кількість і варіант нарізки - за вашим бажанням. Я люблю великі шматки картоплі. Засипаємо картоплю в бульйон і варимо до напівготовності.

Кілька шматочків форелі викладаємо в бульйон хвилин за 7 до готовності картоплі. Цей момент настає, коли картопля ще не зовсім готова (картопля вже починає легко протикати ножичком, але ламається на зрізі). Рибку, що залишилася можна засолити за неймовірно смачним рецептом. Далі ріжемо дрібними пластинками стебла селери (я беру 2-3 стеблинки), і коли картопля практично готова, додаємо селеру в каструльку. Цей рибний суп з форелі - найулюбленіший у мого сімейства. Ніхто з домочадців навіть не здогадується, що суп з голови форелі приготований, інакше, навряд чи б вони його їли ...

Так, трохи не забула, іноді в форелі попадається бонус у вигляді ікри, яку можна засолити в домашніх умовах і насолоджуватися ніжним смаком малосолочки...

Я люблю також рибний суп з форелі або будь рибки лососевих порід, приготовленої в олії, тобто, з консервів. Цей суп готується ще простіше. Треба взяти 1 банку консервованої риби, 1 цибулину, 1 морквину, 2-3 картоплини, сіль, перець, зелень за смаком. Цей рибний суп з форелі я називала «Радість студента», тому що готувати його швидко і просто, а смак просто приголомшливий! Сама любила його готувати, коли жила в студентському гуртожитку... У каструльку наливаємо 3 літри води і ставимо на вогонь. Доводимо до кипіння і кидаємо у воду картоплю у вигляді соломки (чим дрібніше порізана картопля, тим візуально її більше), нарізану кубиками морквину і цілу цибулину. Готуємо до готовності картоплі і викладаємо банку консервів з червоної риби.

До речі, через брак грошей, можна взяти будь-які більш дешеві рибні консерви в олії. На закінчення солимо, перчимо, додаємо спеції і зелень за смаком. Чому на закінчення, а не в процесі готування ми солимо наш рибний суп? Справа в тому, що консерви вже солоні і розрахувати, скільки треба солі, можна тільки після того, як рибка віддасть свою сіль бульйону. І ось тепер можна насолоджуватися вишуканим смаком рибного супу з форелі або якоїсь іншої рибки, яку ви любите. До речі, на другий день такий рибний суп з форелі набагато смачніший, ніж відразу після приготування.

----------------------------- 

Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.

Категория: Кухня | Просмотров: 1520 | Добавил: Vasya | Теги: форель на кухні, юшка з форелі, що приготувати з форелі, форель смачна?, бульйон з форелі, суп з голови форелі, суп з форелі, форелевий суп | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
Я найбільше люблю ловити…
Всього відповідей: 145


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz