Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний.
--------------------------------------------------------------------
Зимова рибака вже не за горами, а в ряді регіонів нашої країни, люди вже зробили перший вихід на лід. Хай поки лід не зовсім зміцнів, але здатний витримати вагу людини.
Як вже не раз я говорив, кожен тип риболовлі передбачає свою амуніцію і спеціальні пристосування. І якщо зі снастями ще якось можна розібратися, навіть не маючи належного досвіду в риболовлі (в рибальському магазині Вас можуть досить грамотно проконсультувати), то з деякими аксесуарами для зимової риболовлі у багатьох новачків часом виникають труднощі. І що цікаво, про те, що щось не так, починаєш здогадуватися вже тільки на рибалці, коли виправити ситуацію важко або взагалі нереально. В результаті, настрій може бути зіпсовано.
Така незначна річ, як коробочка для зберігання і транспортування мотиля, тобто мотильниця - це найважливіша деталь зимової риболовлі. Адже, якщо Ви зібралися порибалити на ляща або окуня, а паралельно половити плотву, то без мотиля не обійтися. І прикро, коли запасений мотиль раптом виявляється непридатним до риболовлі, або випадково вивалюється весь у лунку, замерзає, втрачається (розповзається по кишені).
Щоб таких казусних ситуацій не відбувалося, для зимової риболовлі спеціально випускаються коробочки під мотиля, які володіють практично всіма властивостями і якостями, щоб мотиль залишився живий тривалий час, а Вам було б зручно користуватися мотильницею.
Розгляну основні характеристики мотильниці:
1. Коробочка для мотиля повинна бути відносно міцною, щоб її не можна було розчавити, як сірникову коробку (багато рибалок саме в сірниковій коробці переносять мотиля).
2. Мотильниця повинна зберігати тепло, перешкоджати промерзання (такими характеристиками володіє пінопласт).
3. Кришка коробки під мотиля повинна щільно прилягати по всій своїй поверхні до стінок коробки, щоб мотиль не міг випадково випасти або виповзти за її межі.
4. Мотильниця не повинна бути громіздкою, щоб її можна було помістити у внутрішню кишеню одягу.
5. Обов'язково повинні бути присутніми мікроскопічні отвори, щоб мотиль не задихнувся.
Вимоги досить прості, і саме їм повною мірою задовольняє коробка з щільного пінопласту. Вартість таких мотильниць на ринку або в магазині не велика, а прослужити така коробка може не один сезон.
Я, коли йду на риболовлю, додатково зверху стягую мотильницю канцелярською гумкою. У такому стані, можна бути на 100% бути впевненим, що з мотилем все буде в порядку.
Краще придбати спеціальну мотильницю, ніж використовувати коробку з-під сірників або інші варіанти тари, щоб в повній мірі отримати задоволення від зимової риболовлі.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.
|