Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSВівторок, 16.04.2024, 21:45
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2012 » Жовтень » 26 » Made in China - воблер AOSIDA Fishing Lures
22:58
Made in China - воблер AOSIDA Fishing Lures

Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний.
--------------------------------------------------------------------
У продовженні статті про воблер китайського походження, в цій частині своїх роздумів, я хочу розглянути якусь Китайську фірму AOSIDA Fishing Lures. Це «фірма» взагалі найпершою з китайських буратін потрапила мені в руки свого часу. І багато спінінгістів, які ловлять хижака не перший рік воблерамі, я просто упевнений, що коли-небудь, з ним стикалися.  Проте зі всього різноманіття моделей воблерів AOSIDA Fishing Lures, я можу виділити, тільки один, який реально можна назвати народним воблером!!!! Звичайно, щоб він почав ловити, над ним потрібно потрудиться!! Але ж – НЕ ПРАЦЮЮЧИХ ВОБЛЕРІВ НЕМАЄ, Є РИБОЛОВ, ЯКИЙ НЕ ХОЧЕ ЗМУСИТИ ЇХ ПРАЦЮВАТИ!!!!! І це інколи цікаво і азартно. І так все по порядку.

 

Сьогодні я розглядаю модель вказаного вище виробника КХ100. Чесно кажучи, перше враження про воблера, коли його береш в руки, що він виготовлений в третю зміну, в кінці кварталу, та ще і п'яними китайцями!!!! Хто застав часи п'ятирічок в СРСР, зрозуміє про що я говорю.

Але.... КХ 100 - це класичний мінноу, що має власну малоамплітудну і високочастотну гру (втім як і більшість мінноу), досить не погано відгукується на твічинг. Проте, після вилучення воблера з коробки, жоден при рівномірній проводці не йде стабільно рівно, і лише шляхом підгину носової петлі вліво-вправо, можна добитися від нього якусь стабільность в роботі. Воблер плаваючий, і досягти від нього властивості суспендера,  мені так і не вдалося. При додаванні відвантаження, гачків більшого номера, заводних кілець, він просто втрачав гру і ставав таким, що тоне. Тому я зупинився на Овнері  №6, з відповідними заводними кільцями. Застосовуючи повідець з гітарної струни першого номера довжиною 15 см, у мене він все-таки виходив поволі спливаючим, що позитивно позначилося на його уловістості.

Якусь інформацію про заявлений виробником розмір і вагу я не знайшов ні на коробці, ні в інтернеті. Тому провів самостійні вимірювання його ТТХ. Довжина його склала 96 мм, а вага 10,4 грама, так що вважаю, що при його розмірах це цілком нормально.

Про фарбування і лаковове покриття говорити навіть не хочеться. Але, не сказавши про це, я багато що не договорю. Для додавання воблеру якоїсь подібності імітації рибки була застосована якась плівка на яку нанесений узор луски, потім цією плівкою обклеєно тіло воблера, і тупо опущено в лак. Буквально після двох-трьох клювань щуки, спочатку злітає лак, а потім ще після пару клювань, воблер залишається абсолютно «голий»!!! Всі кільця залиті лаком, проте, навіть при пробі воблера у ванні він починає «пити» воду, що геть вбиває гру. Ну, хіба могли так зробити тверезі китайці??????

Лопатка воблера є продовженням тіла, і виготовлена цілісним литвом, товщина лопатки така, що виключає можливість поломки або її розтріскування.

Петлі, під заводні кільця, виконані з товстого ржавіючого дроту і розташовані не по симетричній лінії воблера. Система дальнього закиду відсутня, але воблер летить далеко і у польоті не перекидається. Зазвичай я його закидаю на відстань 20-25 метрів без особливих проблем. У тілі воблера є звукова капсула, яка має дві крупні сталеві кулі. При проводці ці кульки видають глухий звук.

Звичайні голографічні очі, але створюють все-таки відчуття реальності.

Після перших випробувань, на воді я зрозумів, що цьому буратіно потрібне і почав доводити його до пуття. Перше що я зробив, це прочистив всі кільця від заводського лаку, і грунтовно проклеїв «цианопаном» всі виходу з корпусу воблера. Звичайно ж, замінив заводні кільця і гачки, поставивши на розмір більші. Далі я відрегулював пряму проводку шляхом підгину носової петлі. Якщо воблер завалюється вліво, петлю необхідно підвернути управо і на оборот. Після трьох-п'яти підгинів, воблер вийшов на чіткий прямолінійний рух з грою, що не збивається.

Тепер перейду до опису методів проводки і анімації цього воблера. Воблер що не глибоко йде, як я не старався глибше за півметра я його так і не загнав під воду, та ще і його плаваючий стан не дає робити дуже тривалих пауз.  При швидкій прямолінійній проводці показав стабільну гру, дуже привабливо грає і тримає течію, що пару разів відзначав його величність судак.  При швидкій проводці, і при проводці проти течії не проявив «бажання» піти убік або завалиться на бік, але це тільки після роботи з ним!!!

Один з кращих результати по щуці цей воблер показав при застосуванні до нього твічевої проводки. Воблер зовсім не упорістий, тому, короткі  з постійним контролем шнура ривочки, примушують його йти в сторони, від осі проводки, під кутом близьким в 60 градусів на відстань до 20 см. Ривки потрібно робити часті з мінімальними паузами.

При паузах воблер стає як «укопаний», не здійснюючи ніяких сторонніх рухів, і починає швидко спливати, тому працює краще по активному хижакові. Частота ривків може змінюватися, від одного-двух між паузами до серії ривків до трьох разів. Клювання хижака відбуваються в основному при русі приманки, що відчувається як різкий удар.

Кращим часом використання цього воблера, можу відзначити з середини серпня і аж до перших заморозків з появою закраїн по берегах водоймищ, на мілководдях і уздовж кромки очерету, а також з середини червня до середини серпня на косах при ловлі нічного судака.

За весь час своєї практиці спінінга у мене їх було дуже багато. Деякі загинули в корчах, деякі в хащах очерету на протилежному березі, а були випадки коли його відкушувала «злочинниця» разом з повідцем, пару таких «китайців» у мене щуки просто згризли в повний «непотріб» і ремонту вони вже не підлягали. Втративши останнього в кінці минулого сезону до нового я узяв ще три штуки...., це просто не замінимі розвідники, за їх ціну!!! Крупна щука на цього «китайського героя» відгукується досить не погано, а екземпляри в півтора та кіло для нього це норма!!

І знову підводячи підсумок, хочу висловити свою думку, AOSIDA Fishing Lures КХ-100 приманка цілком робоча, якщо творчо підходити до процесу рибалки і до самого воблера. Ну а приманок які самі ловлять....не буває!!!!!!! Тому не питайте у продавців риболовецьких снастей – «дайте мені воблер, що б щуку ловив», це може бути з однаковим успіхом як який те красень від Megabassа за астрономічною ціною, так простенький і дешевий «невідомий китайський герой» від Aosidaи!!! Ловлять не приманки – ловить риболов!!!

Всім ні хвоста, ні луски.

------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.

Категория: Спінінгова ловля | Просмотров: 3414 | Добавил: Vasya | Теги: китайські приманки, китаєць аосіда фішінг, китайські воблери, воблери з китаю, приманки з китаю, воблери для щуки, китаєць AOSIDA Fishing Lures | Рейтинг: 3.5/2
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
Тільки правда: яка ваша найбільша риба спіймана спортивною снастю?
Всього відповідей: 96


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz