Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSЧетвер, 28.03.2024, 19:25
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2011 » Січень » 18 » Ловля щуки на жерлиці зимою
22:04
Ловля щуки на жерлиці зимою

На сьогоднішній день ловля щуки на жерлиці не є спортивною ловлею. Багато риболовів порушують закон (дозволено ловити 5-ма жерлицями одній людині) і ловлять на 15 і більше жерлиць. Дякуючи цьому кількість хижої риби в наших водоймах стає все менше і менше.

Якщо ви чесна людина (ловите на 5 жерлиць), ви повинні знати де шукати рибу зимою.

Ловлять щуку на жерлиці зимою як на річках, так і на водосховищах. Місця вибирають за тим же принципом, що і для блесніння. Втім, зазвичай риболови суміщають ловлю на жерлиці з ловлею на блешні.

Для успіху зимової ловлі щуки на жерлиці велике значення має стан лунки. Треба постійно очищати її від крижаної кірки. Оберегти лунку від замерзання можна за допомогою картонної або фанерної кришки (з підкладеним під неї промасленим папером) або ж засипати лунку рихлим снігом. Але в люті морози навіть ці заходи не допомагають. Риболови знаходять вихід в тому, що постійно провіряють лунки і вибирають замерзлі кусочки льоду.

Як живець взимку використовують йоржа, дрібного окуня, піскаря, плотичку, карасика. Кращим вважається живець, здобутий в тому ж водоймищі, де передбачається полювання на хижу рибу.

Способи насадження живця: шляхом простягання повідця через рот за зяброву кришку і подальшого кріплення його до основної волосіні; зачепленням одним з гачків трійника за спинку.

Як і коли підсікати щуку? Головне – не поспішати. Схопивши живця упоперек, щука якийсь час пливе, неспішно його заковтувати, потім зупиняється. Відповідно і волосінь спочатку стрімко розмотується з котушки, а потім раптом завмирає. Підсікати ще рано! Треба дочекатися, коли волосінь знов почне йти під лід. Це означатиме, що щука тепер вже заковтнула живця і пішла в укриття або поплила далі у пошуках нової здобичі. Ця друга натяжка волосіні – самий час для підсікання.

Буває, після зупинки волосіні проходять десятки секунд, а рух її не поновлюється. У чому справа? Може так бути, що лунка просвердлена поблизу щучої засідки. Хижачка проковтнула живця і залишилася на місці, де-небудь біля корча, серед кучі гіляк і палок. У такому разі вичікують з півхвилини і, вибравши волосінь, різко підсікають. У глухий сезон зими проміжок часу від клювання до підсікання рекомендується збільшувати.

При виважування щуки (від 1,5-2 кг.) у вас обов’язково повинен бути з собою багор. Багато риболовів не беруть цей аксесуар на риболовлю, тому що не розраховують на покльовку трофейного екземпляра. Через це багато великої щуки „втекло”, а риболов ще довго жалів, що під рукою не було багра. Зимою потрібно бути готовим до всього, в тому числі до виважування великої щуки. Пам’ятайте, вся щука, що коротша як 35 см. повинна бути відпущена назад в водойму підростати. Малими „ножиками” ви не наїстеся, за то ваші діти в майбутньому також зможуть піймати трофейний екземпляр, якого чекають багато риболовів.
------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.

Категория: Ловля риби з льоду | Просмотров: 5939 | Добавил: Vasya | Теги: плотва, горохів, поводок, жерлица, карась, зимова рибалка, Волинь, щука, Журлиця, багор | Рейтинг: 3.8/6
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
Що ви робите з пійманою рибою?
Всього відповідей: 33


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz