Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 23:47
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2012 » Січень » 9 » Ловля щуки. Корисні поради
22:58
Ловля щуки. Корисні поради
Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний.
--------------------------------------------------------------------

1. Перед рибалкою будьте уважні

Багато риболовів, прибігши на водоймище, відразу ж закидають приманку. Ось цього-то якраз робити і не треба. При лові щуки необхідний час, щоб як слід все обдивитися. Отже, дивіться в обидва! Де може стояти щука? Зверніть увагу на лежачі у воді стовбури дерев, очерет і кромки латаття, які зав'янули, а також на брівки і ями на дні. Це, як правило, і є "гарячі точки". Якщо повезе, ви зможете виявити щуку під час полювання (дрібні рибки вискакують з води). А це вже половина успіху, оскільки ви знаєте напевно: у щуки жор.

2. Вивчайте звички щук

У риб існує певний час годування, яке вам треба знати. Правда, щуки проводять лише невелику частину часу у пошуках їжі. Якщо їх шлунок повний, вони можуть цілий день не звертати увагу до найкрасивішої приманки. Але той, хто багато рибалить, знає їх обідній час. Якщо ви регулярно спостерігаєте за крупними щуками, відзначайте періоди жора і приходьте на рибалку в цей час доби. Такий прийом підвищує шанс зловити їх на гачок.

3. Йти власним шляхом

Вибираючи спосіб лову на певному водоймищі, більшість риболовів, як правило, орієнтуються на колег. Якщо багато хто ловить на блешні-вертушки, то майже кожен так і норовить прочесати все озеро такими ж приманками. Ну, звичайно ж, на блешні-вертушки, можна зловити неабияку кількість щук, але тоді залишається відкритим питання: чи є вони насправді найкращою щучою приманкою? У таких випадках слід проекспериментувати і порибалити іншими способами. Наприклад, пробувати щастя з воблерами, силіконовими рибками або іншими штучними приманками. На озерах, в яких щука відмінно ловиться на рибку-приманку, варто спробувати морську рибку. Для цього протягом декількох днів підгодовуйте місце, а потім порибальте там. Не одна досвідчена щука спокусилася сардиною або половинкою макрелі.

4. Придумайте щось нове

Експериментатор і терпіння майже завжди приводять до успіху на рибалці. Наприклад, ви ловите на ділянці з триметровою глибиною перед очеретяною мілиною. Починайте обловлювати її воблером з глибиною занурення біля одного метра, оскільки щуки часто атакують свою здобич знизу. Коли з його допомогою ви ретельно обловили дану ділянку, замініть приманку на воблер з більшою глибиною занурення (близько трьох метрів) або на велику силіконову рибку зі свинцевою головкою. Дослідивши всю товщу води, можна з упевненістю говорити: є клювання чи ні. На перспективних місцях варто затриматися на півгодини, оскільки обережні крупні щуки часто починають атакувати приманку тільки після декількох закидів.

5. Приманку проводите повільно

Багато риболовів використовують дуже швидку проводку приманки. Раджу вам постежити за уклейкою на мілководді. Ось вона пропливає якусь відстань, постоїть у воді майже без руху, а потім знову пливе. Таким чином, в порівнянні з природною здобиччю наша приманка з її стрімкою проводкою може здатися щуці вельми підозрілою. Можливо, саме через неправильну проводку іноді хижаки, переслідуючи приманку на безпечній відстані майже до самого берега, раптом повертають назад. З появою воблерів типу суспендерів (підвішений воблер) можна (на відміну від металевих приманок) робити паузи в проводці, не побоюючись їх миттєвого занурення на дно. До речі, щука часто хапає воблер саме в той момент, коли після паузи він знов приходить в рух.

6. Розширюйте кругозір

На водоймищах, де ловля з човна заборонена, більшість риболовів рибалять на відстані приблизно 20 м від берега. Тому через деякий час на цій вузькій прибережній смужці щуку вже навряд чи зловиш. Правда, хитріші вудильники за допомогою поплавка-"паруса" навчилися під дією вітру направляти свою приманку далеко по озеру, щоб кінець кінцем все ж таки зловити жаданий трофей. Але вся ця схема може функціонувати і з точністю до навпаки. На малих озерах багато риболовів проводять свою приманку прямо посередині озера, тому що вважають, ніби там водяться щуки. Але на "чистій" воді риби навряд чи знайдуть укриття. Тому на таких водоймищах є сенс прямо з берега "пройтися" з силіконовою рибкою по берегових зонах, оскільки тут знаходяться чагарники латаття, чагарник і ділянки очерету, де щука сидить в засідці. Правда, ці місця доводиться обловлювати, тихо підкравшись і безшумно ступаючи по берегу. У подібних ситуаціях навіть тінь риболова, падаюча на поверхню води в прибережній зоні служить застережливим сигналом для риб.

7. Імітуйте природну їжу

У невеликих канавах, в яких навіть крупні щуки годуються в основному мальками, велика яскраво-червона силіконова рибка викличе у хижачки швидше підозру, чим спонукає її до клювання. Те ж саме стосується і інших водоймищ, в яких щуки харчуються рибами одного вигляду.

8. Вибирайте чутливе оснащення

До цих пір існує думка, що щук потрібно ловити жорсткими вудилищами і на волосіні діаметром 0,40 мм. Але на практиці ми обходимося, як правило, набагато тоншим оснащенням. На малих озерах, де рідко зустрічаються 5-кілограмові щуки, досить мати міцну волосінь діаметром 0,25 мм і тонкий сталевий повідець вантажопідйомністю 5 кг Навіть на великих водоймищах цілком згодиться волосінь діаметром 0,30 мм. Правда, для таких тонких волосіней буде потрібно м'які вудилища з параболічним ладом, які амортизують ривки щуки при спробі до втечі і швидко вимотують її.

9. Правильно підбирайте гачки і рибку-приманку

Коли ми ловимо на великі одинарні гачки, необхідно дати щуці як слід заковтнути приманку. Якщо ж приманка знаходиться поблизу якої-небудь перешкоди, виникає небезпека, що щука сховається в ньому, перш ніж ми зробимо підсічку. У зв'язку з цим перед затонулими деревами, краями водоростей і ін. застосовується система з двох трійників, які я встромляю на кожній стороні рибки-приманки. Коли поплавець зануриться, швидко рахую до десяти і підсікають. Більшість щук засікаються спереду.

10. Будьте упевнені в собі

Це найважливіша умова в рибалці. Чи є у вас приманка, яка вже подарувала вам декількома красунями-щуками? Тоді залишайтеся вірними цій приманці і надалі. Для освоєння нових методів вам належить ще подолати психологічний бар'єр. Тільки коли збільшаться улови, зросте і упевненість в собі.

------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.

Категория: Спінінгова ловля | Просмотров: 2335 | Добавил: Vasya | Теги: риба, рибалка, воблери на щуку, на що ловити щуку, як ловити щуку, фото щука, приманки на щуку, щука, блесна на щуку, Ловля щуки | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 1
1 Степан  
0
http://fishing.ucoz.de/
Сайт о рыбалке, очень много интересного)

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
В спінінговій ловлі ви частіше використовуєте:
Всього відповідей: 23


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz