Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 07:53
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2013 » Січень » 5 » Як вибрати балансир?
00:15
Як вибрати балансир?

Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний. 
-------------------------------------------------------------------- 

Балансування – це важливо

 

При покупці балансира, перш за все, зверніть увагу на балансування приманки. Для перевірки достатньо підвісити балансир за верхнє колечко для кріплення волосіні (це можна зробити за допомогою гачка іншого балансира). Правильно збалансована приманка повинна розташовуватися під кутом 10-15 градусів до горизонталі, причому ніс приманки обов'язково повинен бути легше хвостовій частині незалежно від того, з якого матеріалу виготовлений хвіст, або він взагалі відсутній. У літературі було викладено думку про те, що балансир здійснює розворот в крайньому положенні за рахунок гальмування хвостової частини, що має підвищений опір. Мені здається, що розворот балансира відбувається за рахунок сили інерції хвостової частини, що має велику масу у правильно збалансованій приманці. Підтверджується ця версія тим, що балансир, який не має хвостового оперення, але правильно збалансований – розвертається так само легко.

 

Не забудьте про хвіст

Вплив хвостового оперення на робочі характеристики приманки вельми істотні. Крім функції стабілізації балансира, при русі хвіст робить сильний вплив на швидкість руху і привабливість приманки. Балансири з хвостовим оперенням з пластику мають значно більшу швидкість руху і амплітуду, ніж балансири з м'яким хвостом з вовни. Я дуже часто віддаю перевагу м'якому хвосту через більш природній рух приманки. Крім того, м'який хвіст з вовни має власні додаткові коливання, що привертають хижака «тремтячими» рухами. Балансири з жорстким хвостом краще використовувати під час активного клювання і в період першого льоду. В інших випадках м'який хвіст показує кращі результати. Я неодноразово був свідком того, як пасивний окунь втікав вбік від приманки, яка швидко рухається, але при заміні її на більш повільний балансир слідували покльовки. Хвіст з синтетичних ниток має властивість деформуватися, і це деколи порушує прямолінійний рух. При виборі балансира з жорстким хвостом слід звернути увагу на симетричність вклейки хвоста щодо поздовжньої осі приманки.

 

Заманливі форми

Форма тіла також впливає на швидкість руху. Балансири з прогонистим тілом мають більш плавні рухи, ніж моделі, потовщені в передній частині. При низькій щільності окуня на ділянці лову краще використовувати приманку з плоскою спиною – відхід по горизонталі буде більшим і різкішим.

Кольорова гамма

Щодо кольору приманки існує багато думок, однак з великою часткою ймовірності можна сказати, що близькі до природних синьо-зелені тони краще використовувати при лові пасивної риби, а яскраві провокуючі кольори частіше спрацьовують при лові активного хижака.

 

Дрібниці, які потрібно замічати

Важливе значення мають також дрібниці, на які не всі відразу звертають увагу. По-перше, петля для кріплення підвісного трійника повинна дозволяти швидко змінити гачок. З цією метою на животі приманки ставиться спеціальна застібка. Якщо замість застібки виготовлена ​​замкнута петля, то підвісний трійник доводиться кріпити за допомогою заводного колечка, що незручно і погіршує роботу приманки. По-друге, балансир повинен мати гострі гачки - сходів риби буде значно менше. Те, що виробник не заощадив на гачках, ви неодмінно відчуєте і оціните під час риболовлі. І це принциповий момент, адже на відміну від підвісного трійника, гачки, упаяні в балансир спереду і ззаду, замінити не вдасться. Крім того, жало гачка повинне розташовуватися паралельно спинці приманки.

 

Надійність кріплення

І ще одне доповнення - як кріпити балансир на волосіні. Проста затяжна петля порушує балансування, особливо це стосується дрібних приманок. Краще кріпити балансир до волосіні через застібку. Вона може бути будь-якої форми, але як можна меншого розміру. Досвід показує, що необхідним доповненням до застібці є дрібний вертлюжок. Волосінь при лові закручується менше, і балансир працює стабільніше. Вибір першої приманки може вплинути на подальше ставлення рибалки до балансира. Невдало зроблений вибір може назавжди сформувати негативну думку про приманку. Найдорожчий фірмовий балансир не гарантує миттєвого успіху. Тому краще придбати недорогі перевірені часом приманки. Більш уловистими є балансири з підвісним трійником, оснащеним кольоровий пластиковою крапелькою.

 

------------------------------ 
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.

Категория: Ловля риби з льоду | Просмотров: 2334 | Добавил: Vasya | Теги: колір балансира, Як вибрати балансир, балансир на окуня, балансир на щуку, найкращий балансир, хвостик балансира, форма балансира, гачки на балансирі | Рейтинг: 4.5/2
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
Ви приймаєте участь в змаганнях з риболовного спорту?
Всього відповідей: 32


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz