Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 21:18
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2011 » Квітень » 24 » Як не помилитися при виборі спінінга
12:19
Як не помилитися при виборі спінінга

Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний.
--------------------------------------------------------------------

Пропонований вашій увазі матеріал призначений в першу чергу для спінінгістів початківців, а також для тих, кому тільки належить вибрати свій перший спінінг. Спінінгісти з досвідом можуть сміливо проігнорувати цю статтю, оскільки мова піде про те, як відрізнити недорогий фірмовий спінінг від більш дешевої підробки.

Минулого року я зайшов в один риболовецький магазин. Зайшов, головним образом, для того, щоб придбати головки, гуму і ще деякі дрібниці, проте при цьому я не міг не звернути увагу на вибір спінінгових вудилищ. На очі мені попався спінінг Shimano Katana за дуже привабливою ціною – настільки привабливою, що мало сенс відразу ж узяти пару екземплярів просто про запас. Я підійшов до продавщиці, показав їй спінінг і запитав: справжный? Продавщиця, вона ж власниця, дала чітку негативну відповідь.

З цієї історії можна зробити як мінімум два виводи:

- підроблені спінінги зустрічаються практично всюди;

- іноді достовірну інформацію про підробку можна отримати від продавця.

Слід зазначити, що в даному випадку «чистосердечне признання» було на користь магазина: отримавши неправильну відповідь, я продовжив би вивчення Катани, виявив ознаки підробки і розповів про свої враження на місцевому форумі, а це навряд чи могло сприяти поліпшення репутації магазина (поки непоганий). Втім, це лише ліричний відступ: набагато більший інтерес представляють ознаки, по яких фірмовий спінінг може бути відмінний від підробленого.

Упаковка спінінга

Перша ознака, завдяки якій можна відразу ж відсіяти найгрубіші підробки, – упаковка. Ні Shimano, ні яка-небудь інша компанія, що хоч трохи поважає себе, ніколи не упакує спінінг в прозору поліетиленову «кишку». Така «кишка» – відмітна ознака украй низькопробного виробу.

Взагалі упаковку спінінга слід знати в обличчя. Дорогі моделі зазвичай продаються в комплекті з тубусом, моделі середньої цінової категорії – в чохлі з тканого синтетичного матеріалу з просоченням. І в першому, і в другому випадку на упаковці обов'язково будуть вказані дані виробника. Якщо чохол не має пізнавальних знаків – перед вами підробка.

Зовнішній вигляд виробу

Відомі виробники не дозволяють собі випускати в продаж виробу з нерівномірним фарбуванням, потьоками або неакуратно встановленими кільцями. Якщо на бланку щось написане, то напис на фірмовому виробі завжди легко читається. Букви, що розпливлися, перекошені написи і інші дефекти оформлення – вірна прикмета «підвального китайця».

Захисна плівка

Третій відмітний признак підробленого спінінга – відсутність плівки, що захищає пробку на рукояті. Цією плівкою не нехтує жоден відомий виробник, проте більшість «підпільників» не утрудняють себе такими дрібницями.

Товарний знак

Наявність різного роду штампів, гравіювання і інших технічно складних методів нанесення – відмітна ознака справжнього спінінга. Виробники підроблених снастей обмежуються наклейкою.

Завершальні поради

У всьому іншому відрізнити справжній спінінг від підробленого буває вельми непросто: якість підробок росте з кожним роком і часто помиляються навіть дуже досвідчені спінінгісти. Так, наприклад, підроблена Катана, з якою я зіткнувся вже цього року, відрізнялась від оригіналу лише підозріло світлим кольором пробки, відсутністю плівки на ній і буквами, що трохи «поплили», на бланку. Інший екземпляр, з яким зіткнувся один знайомий риболов, взагалі практично нічим не відрізнявся від оригіналу: вся різниця полягала в тому, що в місці кріплення кілець на оригіналі можна розрізнити дві червоні смужки, а на підробленому спінінгу була всього одна і чомусь жовта.

Приймаючи за увагу все вищесказане, я хочу дати одну пораду. Відправляючись за спінінгом, уважно вивчаєте сайт виробника і фотографії, викладені на ньому. Ви повинні чітко уявляти собі, як виглядає те, що ви плануєте придбати, і рішуче відкидати всі вудилища, що відрізняються від еталону по тим або інших при знакам.

------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.

Категория: Спінінгова ловля | Просмотров: 2011 | Добавил: Vasya | Теги: Shimano, шімано, Katana, катана, підроблені спінінги, Упаковка спінінга, Shimano Katana, Вибрати спінінг, Товарний знак, Захисна плівка | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
Скільки років Ви ловите рибу?
Всього відповідей: 70


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz