Окунь добре клює на Терешківському ставку хоча і дрібний, але мені дуже хотілося піймати щуку. Після роботи їду на велосипеді на секретну водойму недалеко від дому і до вечора попробую щось піймати.
Оскільки в понеділок було свято і на городі не можна нічого робити, вирішую покататися на своєму новому велосипеді трек 2015 та заодно половити рибу, а саме окуня на ставку в селі Терешківці. На ставку побачив господарів водойми лебедів з малими лебедятами.