Лід на водоймах тане і щоб не сидіти дома в теплу по весняному погоду – їду відкривати спінінговий та поплавочний сезон по відкритій воді. Спочатку вирішив перевірити активність хижака на річці і в бій полетіли воблери понтон 21 черфул 34 і рідж 35 на який було 2 виходи окуня, але він приманку не атакував. На саморобні мікро-коливалки та вертушки маніячку та меппс №00 риба взагалі не звертала увагу. А ось на твістер я таки «вговорив» 3окунці і відкрив спінінговий сезон з пійманою рибою.