Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSЧетвер, 28.03.2024, 22:25
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Риболовля на Горохівщині » Зимня ловля » Вольфрам чи свинець?
Вольфрам чи свинець?
VovkaДата: Неділя, 28.08.2011, 15:04 | Сообщение # 1
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
На даний момент більшість риболовів, які більш-менш спортивно екіпіровані користуються переважно вольфрамовими мормишками, які за останні роки набули неабиякого поширення.Воно й не дивно, вольфрам важщий з свинець, а значить скоріше тоне у воді, при невеликому розмірі мормишки.
За цей сезон мені вдалося протестувати більш, як 10 мормишок, які були придбані мною на початку сезону - вольфрамових та свинцевих.Отже удачами та невдачами я прийшов до таких висновків:
-вольфрам краще застосовувати на глабині більшій як 2 м, саме тоді швидкість опускання стає добре вираженою;
-до 2-х метрів можна використовувати свинецеві мормишки, різновидність яких просто вражаюча, ще не скажеш про вольфрам.Та й ціна відрізняється дуже суттєво;
-нема сенсу купувати великі вольфрамові мормишки при полюванні на ляща на глибинах 10 і більше метрів.Лящ дуже обережна риба і взявши в рот важку мормишку - відчуває обман і відразу старається звільнитись від приманки.Таким чином можна тільки відлякати стаю риби.Набагато краще ловити на маленьку мормишку, зверху (5 см) над якою закріплена дробинка.При правильній настройці, підйом лише мормишки кивок буде досить помітно сигналізувати.Хоча особисто моя думка - краще ніж " поплавок", снасті на ляще нема;
-при ловлі поблизу корчів, очерету, сваїв та взагалі на різного роду зачепистих місцях набагато вигідніше використовувати свинцеві мормишки - при обриві набагато дешевше і не так шкода виходить(перевірено).
За цей ще поки незавершений сезон я обірвав 5 свинцевих і 1 вольфрамову мормиху.За допомоги відчепа було звільнено лише 2 свинцевих момишки.
Хоч і обриваєш мормишку в тому чи іншому місці, але всеодно не хочеться його змінювати, тому що там стоїть риба, а шукати інший косяк нема великого бажання.Набагато зручнішим та правильнішим варіантом буде змістотись на 0.3 - 1 м в сторону.


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VasyaДата: Понеділок, 05.09.2011, 23:11 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
в основному ловлю вольфрамовими мормишками. але на мілині інколи можу використовувати і оловяні мормишки.
 
VasyaДата: Субота, 25.02.2012, 12:17 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Після зими 2012 року в зарослях, де відчеп рідко допомагає почав ловити тільки оловом - жалко обривати дорогі вольфрамки, в інших випадках - вольфрам.
 
Форум » Риболовля на Горохівщині » Зимня ловля » Вольфрам чи свинець?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz