Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 00:33
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про спінінгову ловлю » с. Холонів - звіт
с. Холонів - звіт
VovkaДата: Субота, 08.10.2011, 23:10 | Сообщение # 1
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Був вчара 01.10.2011 під вечір в Холоневі на річці Гнила Липа. Річка замулилась, береги заросли будяками. Перекидав майже всіма приманками (бляхи, воблери, силікон) і побачив тільки один удар. Мені здається, що риби в Холоневі вже немає. sad

Добавлено (03.10.2011, 23:10)
---------------------------------------------
Вирішив сьогодні порибалити наГнилій Липі в районі Холонева на ультралайтові приманки. Полоскав вертушки, воблери та силікон. За 3 години я піймав 2 окунця 7 см. в довжину і обірвав 2 блешні. sad Мало того, що риба не клює, так ще й річка дуже грязна.

Добавлено (07.10.2011, 13:59)
---------------------------------------------
Вирішив сьогодні зранку половити щуку та окуня в Холоневі. Вода в річці впала (дякуючи орендарям ставків), але хижаки мовчали. Пройшовся по річці де можна було кинути приманку, але навіть удару не почув.
Вирішив зайти на обвідний рів. Покидав трохи попером (бо рів ще не звільнився від зарослів) але покльовок не було.
Більше в мене немає бажання їхати на рибалку в це село. sad

Додано (08.10.2011, 23:10)
---------------------------------------------
Сьогодні пройшов весь рів (біля цвинтара). Кидав силікон, воблери, блешні і побачив тільки один вихід окунця 100-150 грам (вода дуже чиста).
На рові зутрів ще 2-х спінінгістів, але в них результат був такиже як і неме - жодної спійманої риби. sad


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
nameДата: Субота, 08.10.2011, 23:15 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Користувачі
Сообщений: 51
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Какой толк ездить на водоемы, где нет рыбы? За четыре рыбалки 2 хвоста - это просто смешно. Рыбу нужно ловить там, где она есть.
 
VasyaДата: Четвер, 13.10.2011, 22:01 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Риба в Холоневі є, але зараз там найкраа пора для браконьєрів. Так що в Холонів в цьому році вже можна не їхати!!! sad
 
VovkaДата: Субота, 15.10.2011, 22:56 | Сообщение # 4
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні нарешті вирвався на рибалку. думав, що з такою погодою нічого не піймаю, але вдалося вговорити окунця на 100 грам і щучку на 300 biggrin
Браконьєрів покищо не видно biggrin


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Понеділок, 17.10.2011, 23:24 | Сообщение # 5
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Вчора облазив майже весь Холонів, а під кінець рибалки зразу взяв 4 окуня на ультралайт, серед яких був рекордний на цю снасть - 323 грами.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Субота, 22.10.2011, 23:08 | Сообщение # 6
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Вирвався сьогодні в Холонів на рибалку. Ловив на ультралайтові воблери, але навіть удара не почув. Цікаво, де зараз холонівська щука та окунь? huh

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Неділя, 23.10.2011, 21:58 | Сообщение # 7
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні ловив з 12 до 18:00. За цей час в мене був 1 удар, 2 сходи щуки, 1 щука забагрилась біля морди (швидше за все щука просто промазала) і 2 щучки піймав на 300 грам. Вітдихув на славу, риба хоть і мала, зато були покльовки!!! biggrin

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Понеділок, 14.11.2011, 00:22 | Сообщение # 8
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Все. На спінінг вже не половиш. Рів покрився тонким шаром льоду sad , а на річкі повно браконьєрів dry
Де ж та рибінспекція??? Браки ловлять павуками, нахрапами в самому селі серед білого дня і нікого не бояться.
Сьогодні нічого не піймав, якби не ті сволочі (браконьєри), то можна було б щось думати, а так навіть закинути немає куди - скрізь нелюди!!! sad


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VasyaДата: Понеділок, 05.12.2011, 22:59 | Сообщение # 9
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Перша неділя зими здивувала своєю погодою. +10 на дворі, вітру майже немає, уроки повчив ще в суботу. Беру спінінг, достаю приманки (я вже їх заховав на зиму до весни) і йду шукати щуку з окуньом, які хочуть перекусити моїми приманками. Вирішив спочатку пройти рів, бо на річці як завжди повно браконьєрів (слабо їх поганяла рибінспекція). biggrin Причепив китайського воблера (коробку загубив, тому як він називається не помню) і почав ловити від криниці. Через 15 хвилин ловлі покльовка, і перший (і останній, правда я думав що піймаю ще декілька хвостів) щупачок 150 грам на березі.

Відпускаю його, щоб покликав свою маму. 30 хвилин я ще полоскав китайця по рові, а потім почав перебирати приманки в кармані: інші воблери, коливалки, вертушки і силікони покльовок не принесли.
Замітив на рові, бобри собі роблять місце для зимовлі, якщо я правильно поняв.

На вертушку біля електричного стовпа я піймав кепку, хто загубив - я її лишив на березі.

Як я і думав, на річці були браконьєри, 3 чоловіка. З них один дід забагрив 3 щуки, інші просто чистили дно. Я зробив декілька закидів біля них, але покльовок не було.
Річка дуже замулилась, літом вже спінінгом буде проблематично ловити. sad
 
VasyaДата: Неділя, 01.04.2012, 23:08 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
1 квітня – День сміху! Просинаюся рано, а на дворі випав сніг. Снідаю і вирішую провірити спінінгом Холонівські водойми. В річці води дуже мало, ще менше, як 2 неділі тому. За 4 години полоскання приманок в мене жодного клювання. Річка і рови немов мертві і риби в них немає. Погана погода заставляє мене їхати додому.
 
VasyaДата: Неділя, 08.04.2012, 23:24 | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Розклавши спінінг побачив місцевого рибака, який вже вертався з рибалки. Він ловив на живця, але покльовок в нього не було. Я переполоскав всі приманки (віброхвости в блешнями), але покльовок не було. Як і в поправочній ловлі, вітер заважав і в спінінговій ловлі. Повезло, що в такий вітер я на деревах не залишив жодної приманки.
 
VovkaДата: Четвер, 19.04.2012, 22:37 | Сообщение # 12
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні після роботи не дивлячись на дощ їду провірти Холонів. Ловив на річці і на обвідному рові - повна тишина. Протягом 2-х годин не побачив жодної покльовки і жодного вихода. Зустрів місцевого рибалку, який ловив на вертушку. Він казав, що в нього під берегом зійшла щучка приблизно 200 грам.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VasyaДата: П`ятниця, 20.04.2012, 22:54 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Після ловлі на мор мишку на секретній водоймі, вирішили з татом перевірити спінінгами Холонів. Дві години ми полоскали приманки на рові і річці, але ні щуки ні окуня ми так і не піймали.
До речі, в Холоневі дуже грязне дно, я обірвав одну коле балку і два твістери. angry
 
VovkaДата: Неділя, 22.04.2012, 17:19 | Сообщение # 14
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Води в річці достатньо для ловлі спіпінгом (щоб не обірвати приманки), але ні щука ні окунь вмене не клюють. З річки повитягував повно гіляк, добре що нічого з приманок не обірвав.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VasyaДата: Вівторок, 26.06.2012, 00:13 | Сообщение # 15
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Після невдалої рибалки в Терешківцях вирішив перевірити Холонів. В річці продовжують ганяти воду, але мені вдалося вимучити одного окунця на вертушку. Погода супер – слабенький дощик, а ось риба не хоче клювати. В полавочників така сама ситуація: черв’як, тісто, хліб, пшениця, перловка риба пробувати не хоче. angry
 
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про спінінгову ловлю » с. Холонів - звіт
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz