Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSСереда, 24.04.2024, 01:00
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про спінінгову ловлю » озеро Луга, с. Павлівка - звіт
озеро Луга, с. Павлівка - звіт
VovkaДата: Неділя, 02.10.2011, 22:59 | Сообщение # 1
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Їздили сьогодні з кумом в Павлівку на озеро. Кум ловив з берга на річці Луга, а я ловив на озері з човна. Кум піймав 2 щучки приблизно 300 грам, а в мене навіть удару не було. Сьогодні щука клювала дуже погано і попадаласяв основномуна тролінг.

Адмін! Коли на форумі можна буде добавляти фото? angry


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Неділя, 09.10.2011, 22:58 | Сообщение # 2
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
З самого ранечку поїхав соодні на озеро Луга, що в Павлівці. З самого ранку на озері був сильний туман, я навіть подумав, що крім мене на озері нікого немає. Почав ловити на коливалки і коли відчув покльовку був здивований, що це окунь. surprised

Після цього переполоскав всі силікони, коливалки і вертушки які в мене були, але щука і окунь мовчали (не тільки в мене риба не клювала).
Під кінець рибалки в мене клюнула щучка грам на 200 і на цьому рибалка скінчилася.

Також на рибалці сталася цікава подія. Риболови втопили спіпнг, і коли один риболовів хотів зачепити спінінг з дна блешнею, в цей момент клюнула щука. Щуку він не піймав, зате достав спінінг з дна. biggrin


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VasyaДата: Понеділок, 31.10.2011, 22:07 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цієї неділі з татом я їздив на озеро ловити хижака. У 8.30 я був вже наводоймі, рибаків повно з човнів з моторами і з кладок, де ловили в основному на живця. Переполоскав майже всі приманки, але ні я, ні тато нічогоне піймали. В мене з першого закиду був удар на блєсну, але рибу я так іне піймав. sad
 
VovkaДата: Неділя, 17.06.2012, 00:07 | Сообщение # 4
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні відкрив сезон ловлі з човна на озері Луга в селі Павлівка. Риба не піймав, а ось на природі вітдихнувна 5 з плюсом. biggrin
озеро Луга

річка Луга


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Понеділок, 24.09.2012, 00:32 | Сообщение # 5
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Їздив вчора на Павлівське озеро піймати щуку або окуня з човна. Коли плив до озера, бачив як щука або окунь ганяли малька по річці. Поки плив до озера знайшов чиїсь 2 старих поплавки, видно рибаки не бачили як клюнув окунь і завів в зілля. Також зняв з пенька новий вобл ер страйк про 6 см. похожий на юзурі лмінноу.
На озері я був в 7.20, і було видно, що дуже багато риби на поверхні води. Почав потроху обловлювати озеро, але покльовок не було. Десь в 9 годині на озері появилися 3 лодки, але в жодного рибака риба на штучні приманки не клювала. Щука клювала тільки на живця і то маленька. Коли я вже випливав з озера, в мене клюнула щучка на 600 грам на коливалку, яку я успішно завів в підсак і все.
До озера проклали дорогу з цегли, я думав що це хтось розвали хату і скинув цеглу в озеро. Місцеві рибаки кажуть, що озеро хочуть взяти в оренду і розводити там амурів. Вже навіть охорону наймають. Дожилися, вже й природні озера в оренду беруть!!!


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про спінінгову ловлю » озеро Луга, с. Павлівка - звіт
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz