Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 19:59
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про спінінгову ловлю » Річка Іква (Рівненська область)
Річка Іква (Рівненська область)
VovkaДата: Неділя, 12.05.2013, 20:26 | Сообщение # 1
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Нарешті вдалося поїхати на річку Ікву, що знаходить в Рівненській області в місті, чи ти в смт. Млинів. Приїхали вчора 11 травня в 15.00 і зразу на річку. Ловити голавля почав біля мосту і потихеньку спускався вниз по течії за пошуком риби. Пробував ловити на бебі про і на вертушки маніячки і мепси аглія лонг 00, але навіть покльовок не було. Перші тички голавля почув тільки в 18.00 на страйк про бебі про, а першого голавлика піймав мій товариш у 20.00, який до речі ловив перший раз на спініг на той же бебі про. І почалися покльовки голавликів, у мене схід, товариш ловить ще одного. Я піймав першу свою рибу на Ікві на останньому закиді у 21.15 – це була верховодка на мепс лонг 00. Комарі почали нас дуже сильно кусати, та і стало темно – і ми бігом пішли до палаток з вогнем вечеряти.



Наступного ранку я вийшов на річку сам (не міг розбудити товариша) в 6.15 і зразу пішов на те місце, де вчора ми ловили рибу. Вода в річці впала на 10 см, і я практично зразу піймав (мабуть) плотичку на маніячку. Тоді почали потроху клювати голавлики і верховодки, причому голавлики на воблери бебі про і риджі 35 а верховодки на маньячки і мепсики.






Сьогодні я мав часу на ловлю до 11 години, бо потрібно було їхати додому. Річка цікава, маю бажання приїхати сюди ще не один раз.


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом

Сообщение отредактировал Vovka - Неділя, 12.05.2013, 20:27
 
VasyaДата: Понеділок, 13.05.2013, 16:28 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали 
Побував в неділю в Млинові .... Прибувши на місце зразу направляюсь на ГЕС і починаю збирати спіннінг в надії на головня ... Простоявши близько 30хв. заробляю лише один незрозумілий тичок і схід верховодки вирішую змінювати місце облову і проходжу нижче по течії при цьому помічаю як поволі падає рівень води в річці , що не є добрим знаком трохи подумавши втікаю в сторону водосховища ... І як з'ясувалось не дарма з 2 забросу відчуваю тук підсічка і перша рибка в руках  .... Але більш клювань немає , перебираюсь до технікумовського моста і ловлю ще пару окунців ... Далі риболовля мене взагалі не радувала ні покльовок ні банальних виходів окуня я не бачив .
 
VasyaДата: Понеділок, 20.05.2013, 20:15 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали 

День добрий шановне товариство, в суботу був на р.Іква пройшовся по перекатах від с.Береги до с.Добрятин, рівень води впав майже до літньої норми на мілководних перекатах покльовує дрібний голавлик і верховодка часом і окунець, крупняк ще їсть хруща і воби йому побарабану, о таке.
 Фото додаю.


 
VasyaДата: Понеділок, 27.05.2013, 00:31 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали  

Сьогодні переверив перекати Ікви на предмет наявності голавля. Голавль є, приманки їв, але дрібний. Стоїть під кущами, під кронами дерев, в затишках за завалами. Багато покльовок на падінні в вікнах латаття, але на одну голавлину три - чотири хватки злющої іквянської верховодки. Всі покльовки на тюнінгований коричневий Комбек і багато атак на падінні на смітовський Каміон Магнум SSR в 08 кольорі (під жука), правда безрезультатних. Видать Магнум завеликий для жителів лататтєвих вікон. Одним словом ул -риба на ул -приманки. Хоцца більшого, але крупніший голавль поки мовчить.
 
VasyaДата: Субота, 13.07.2013, 00:51 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

Мої вітання шановне товариство, вчора мав нагоду перевірити перекати Добрятина на наявність головня, не зважаючи на високий рівень води голавлик покльовував досить добри правда весь дрібний, трохи діставала іквянська верховодка, багато перекатів окупували голодні шнурки які хапають все що рухаєтся, також в прилові було кілька окунів, ловив тільки на воби коробку з залізом забув в дома з вобів добри працювали джакалівський чабік, смітовський каміон магнум SR, кабу і шакіма від усамі.







 
VasyaДата: Понеділок, 05.08.2013, 01:33 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

На річці ж ставши на одній точці я виловлюю місцевого порушника спокою мальків:
Змінюю точку, стаю на ямі. Одна з бровок принесла купу тичків і зіпсованих приманок, об'їдає смугастик їстівний силікон на ура.
На іншій бровці на одній з проводок рачка від Lucky John отримую чіткий тичок, підсічка і ... вимотую шнур з обрізком флюру. Видно одній з пятнастих зубастих красунь дуже той рак сподобався і не дивлячись на 0.25 поводок з флюрокарбону вона забирає його собі.
Ще зловив декілька смугастих на твіч і помилувався боєм невеликого жерешка та навколишніми краєвидами.
На цьому і завершив свою рибалку, настрій гарний чого і всім бажаю.
 
VasyaДата: Неділя, 15.09.2013, 22:43 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

Нещодавно побував на р. Іква кльов був слабенький, 3 схода, і одненького окуньця взяв, сфотографувався і благополучно відпустив, клюнув він коли сонце зайшло за обрій, було вже майже темно,і після цього почало непогано брати, але пора було вже їхати додому, зловив на блісну Poonton21 вертушка №1
 
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про спінінгову ловлю » Річка Іква (Рівненська область)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz