Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSЧетвер, 28.03.2024, 20:49
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Звіти про рибалку » Звіти про зимову ловлю » Рачин
Рачин
VasyaДата: П`ятниця, 17.02.2012, 22:05 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Тато сьогодні їздив в рачин, мужики хвалилися, що ратан клює великий на мотиля і червяка. Мабуть сьогодні риба клювати не хотіла, бо всі рибаки тільки те робили, що бурилися. Тато піймав 11 ратанів, 2 з який трохи більші як лодоня. Жалко, що минулого року ми сюди не їздили. Минулої зими тут попадалися ратани як чекушка.
 
VovkaДата: Понеділок, 20.02.2012, 00:05 | Сообщение # 2
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні їздив в Рачин ловити ратана і карася (на дворі плюсова температура, карась вже мав би клювати).

Риба, правильніше ратани клювали слабо, до обіду я піймав 10 штук (6 на лодоню), а після обіду в мене просто пропали покльовки, angry хоча рибаки час від часу доставали ратанів з лунки.

Карася я так і не знайшов, а в дома я нарахував 14 ратанів.
В одного мужика клюнув ратан і обірвав йому мормишку. Він взяв другу вудку і через декілька хвилин піймав ратана з його мормишкою в морді. Я таке бачив перший раз!!! biggrin


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VasyaДата: Субота, 25.02.2012, 00:24 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Наступила відлига і тато поїхав перевірити ставок в Рачині чи клює карась. Погода сьогодні була противна, вітер з дощем мішали нормально ловити рибу. Карась не клював, ратан також мовчав. Татові вдалося тільки піймати 4 ратани, правда один з них був трохи більший як лодоня. Навіть не знаю, куди завтра мені поїхати половити рибу з льоду!
 
VasyaДата: Неділя, 26.02.2012, 00:49 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні я нарешті вибрався на льод в Рачин. На ставку був дуже сильний вітер, але бажання піймати карася було ще більше. Ми з татом на двох піймали 8 карасів. Самий більший заважив 320 грам. До карасів піймали 5 ратанів. В загальному рибалка вдалася, може і завтра відвідаєм ставок в Рачині. biggrin
 
VovkaДата: Неділя, 11.03.2012, 23:33 | Сообщение # 5
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Багато рибаків кажуть, що в Рачині клює в дощову і вітряну погоду. Сьогодні я виїхав в Рачин на ставок в дощ з сильним вітром, рибаків повно і практично ні в кого не клює. Я пішов ловити ратана і з другої лунки зразу взяв 2 рибини. Після цього повна тишина. На ставку я був 2 години і після 2-х рибин я не побачив жодної покльовки. Рибаки потроху тікали додому, казали що піймали декілька карасів. Лід ще грубий, можливо наступної неділі я приїду сюди ще раз.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Понеділок, 31.12.2012, 23:22 | Сообщение # 6
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
сьогодні получилося поїхати в рачин на ратана. З ранку ритин в мене не клював, та і в інших рибаків були поодинокі клювання. Під обід знайшов місце, де Ратаб більш менш покльовував, але хорошо кльову я так і не дочекався - поїхав додому святкувати Новий рік.

В Новим роком Вас шановні рибаки і рибачки. Хай в наступному 2013 Вт піймаєте найбільшу вашу рибу, чого і собі бажаю. biggrin


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
Форум » Звіти про рибалку » Звіти про зимову ловлю » Рачин
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz