Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 10:32
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2013 » Травень » 20 » Обзор воблера Midge від Strike Pro
00:00
Обзор воблера Midge від Strike Pro

Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний. 
--------------------------------------------------------------------  

Це мій перший огляд, і почну його я, як би це дивно не здавалося, з тайванського воба StrikePro, Midge 500G. Думаю зі мною багато хто погодиться, що цей воблер заслужив, щоб про нього написали статтю.

Що він собою являє

Маленька, 4-х сантиметрова міноушка з хорошою власною грою і приголомшливою грою при твічі. Колір 500G для прозорої води, дозволяє йому виглядати як справжня, маленька жива рибка, що робить його дуже апетитним для риби. Його форма «minnow» і його власна гра дозволяють з ним робити чудеса. Сам я на нього ловив тільки щуку, краснопірку і дуже багато окуня. У мене мідж по окуню на 1-му місці, щука на нього теж ловиться, але природно не велика і що для неї характерно, багато промахів, багато «холостих» ударів і сходів, а так само був випадок піймання краснопірки. По скільки з цим вобом я в основному ловлю з прицілом на окуня, то й буду наводити приклади при ловлі кунів. З'явився цей малюк у мене минулого літа і, за такий короткий час, встиг завоювати місце в ходовій коробці. Фарба на ньому тримається добре, правда щуки на нього було спіймано не багато, тому не виключено, що моя думка помилкова. Після покупки, звичайно, довелося підігнути переднє колечко, тому що він, при тестуванні у ванній завалювався на бік. Трійники звичайно гострі, але варто міняти відразу, але я цього не робив, тому що для дрібного окуня вони самий раз: маленькі, тонкі і гострі, вони білі і тому у воді мало помітні. Від повідця краще відмовитися, але щука не дрімає – доводиться ставити, ставлю максимум до 5 см.

 

Закид

Далекий закид – не його коник. Але при «гармонійній» снасті з тоненькою плетінкою, летить нормально. Що помітив кидати його краще спіном з середнім або більш швидким ладом, і летить помітно далі, і твіч, само собою, кращий.

Проводка

Що стосується проводки, то наведу пару прикладів: 

1-й Озеро. Через нього проходять два мости (ловля відбувається під мостами). Глибина до 1-метра, вода чиста, прозора. В наявності, на цьому місці, багато дрібного окуня, від 50 до 150 грам, дуже обережний, не активний і ляканий. Проводка полягала в тому, що потрібна імітація пораненої рибки. Закидаємо, даємо міджу, пару секунд, полежати на воді, потім декількома короткими ривками заганяємо на його робочу глибину і даємо спливати. Сама родзинка і успіх в той день, принесло посмикування при спливанні воблера на маленькі, короткі і різкі ривочки і так майже до самої поверхні, потім знову твіч заганяємо на глибину і повторюємо. Покльовка, в такому випадку, не завжди чутлива (потім тільки відчуття що вже щось сидить), але окунь сідає надійно. 

 

2-й Озеро. Вода середньої прозорості, глибини, в місцях лову, від 0.5 до 1.5 метра. Ловля напів-пасивного окуня. Проводка полягала в тому, щоб роздратувати ледачого окуня і дати паузу, щоб той підплив і з'їв нашу приманку. Кілька різких ривків агресивного твічу, а потім кілька коротких потяжок з паузами і повторюємо все з початку. А так само були рибалки, коли окунь брав на рівномірну проводку. 

P.S. Воблерок любить будь-який твіч.

Плюси

Він не дорогий і він реально ловить!

Мінуси

Польотні якості, трійники (але іноді навіть добре що вони розгинаються, але ці розгинання призводять до їх швидкої не придатності) і ще, іноді, доводиться регулювати носове колечко.

------------------------------ 

Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.

Категория: Риболовні аксесуари | Просмотров: 1488 | Добавил: Vasya | Теги: Midge від Strike Pro, риба, рибалка на міджа, спінінг для міджа, що клює на міджа, як ловити на міджа, мідж страйк про, воблер мідж, окунь на міджа | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
Скільки Вам років?
Всього відповідей: 119


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz