Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSПонеділок, 02.12.2024, 19:24
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2011 » Серпень » 1 » Мої улюблені поппери
22:34
Мої улюблені поппери

Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний.
--------------------------------------------------------------------

"Поппери і уокери відносяться до класу приманок, які вимагають добре поставленої техніки проводки" - це я прочитав в Інтернеті. Трохи не згоден з цим твердженням в першій його частині, що стосується попперів. Показавши, як треба працювати з поппером сусідському хлопчині Толику  11-ти років, вже через пару хвилин спостерігав, як той люто тягає поппер, і через хвилин 20 вже зловив першого щупачка! Отже багато в чому здатність витягувати бризки і створювати специфічний звук, а саме це ми цінуємо в попперах - залежить від самого воблера. Поппер - це поверхневий воблер, що йде, імітуючи рибку або жабу, яка із сплесками і бризками йде зверху від хижака. У перекладі з англійського слово "pop" означає щось булькає або, простіше кужучи "буль-буль". Окрім своєрідного булькання під час проводки, поппер ще і розкидає навколо себе бризки, але риба, в основному, - реагує на звук.

Тому я, враховуючи інтерес багатьох риболовів до цього виду приманок, розкажу про деякі зі своїх попперів.

Моя снасть

Спінінг від Bass Pro Shops - Johnny Morris Carbon Black Series, заявлений тест - 3,5-14 грам, довжина 1,91 см, строй - екстра-фаст. Котушка Shimano Exage 1000 FC вагою 220 грам, шнур - Sunline Super PE 6lb-green, повідець з струни № 1, завдовжки 10 см. Тестування здійснювалося з берега на Хріницькому водосховищі. Відразу обмовлюся, що краще для ловлі на поппери вибирати спінінг саме з швидким строєм, для того, щоб мати можливість повністю контролювати. Краще використовувати шнур, і жорсткий повідець із струни для запобігання перехлестів повідця за трійники воблера і досягнення постійного контакту з приманкою.

Skitter Pop Rapala 7 см, 7 грам. Цьому попперу вже більше за 5-ти роки, купував його в 2006 році, воблер реально фінський, трійники VMC - не дивлячись на іржу до цих пір залишаються гострими, неначе тільки вчора дістав з упаковки. Лако-фарбове покриття на високому рівні, як і матеріал - бальза, з якого цей воблер виготовлений, - не дивлячись на ту кількість щук і окунів, які на нього спіймані поппер до цих пір як новий! Skitter, мабуть, і на сьогоднішній день залишається однією з моїх найулюбленіших приманок цього типу. Управляти цим воблером ефективно зможе будь-хто, навіть риболов початківець, який уміє тримати спінінг в руках і користуватися котушкою. Завдяки вельми широкій "морді" цього воблерка, він створює величезну кількість бризок і вельми своєрідний гучний звук "Шпок" при проводці. При проводці воблер йде злегка відхиляючись від заданої траєкторії руху то вліво, то управо, плавучість цього поппера на висоті, тому він практично не йде під воду, відповідно його робота дуже стабільна навіть при невеликій хвилі і вже тим більше в повний штиль. Проте закид воблера саме цього розміру і ваги - залишає бажати кращого, на мій погляд, через неправильне балансування - при закиді Skitter летить хаотично перекидаючись, як котлета. Проте на 35-40 метрів закинути його не складе труднощів навіть таким коротким спінінгом, як був у мене під час тесту. Особиста оцінка - 5 балів.


Yo-zuri 3d Popper 6 см, 7 грам. Покриття на рівні, якість пластика - також. Зроблений витонченіше, ніж його фінський побратим, правильнішої, якщо можна так виразитися, форми. На відміну від Skitter Pop, який, до речі, абсолютно безшумний, в "зуріка" неголосно, але чутно торохтіння і при закиді, і при проводці, цілком можливо, що торохтять грузики, що стабілізують політ цього воблера. Саме завдяки цим грузикам - летіт цей воб відмінно! Положення у воді - чуть під кутом, практично вертикальне, саме тому 3d Popper працює настільки стабільно, наскільки це взагалі можливо для цього класу приманок. Проводок для цього воблера існує маса. Це і швидкі безупинні сіпання, при яких активний окунь просто божеволіє, атакуючи по декілька разів за проводку, і два-три різкі ривки, с паузами до 10-ти секунд і знову повторити, і одиночні ривки з подальшим ворушінням поппера - для малоактивної риби - поппер може все!!! Невелика хвиля не руйнує гру поппера, хоча по хвилі Skitter працює стабільніше. Звук видає теж непогано в декілька вищій тональності, ніж фінн. Особиста оцінка 5 балів.


Strike Pro Pike Pop модель Sh-002ba 5,8 см, 6,5 грам. Якщо чесно, цей воблер, не дивлячись на хвалебні оди в його честь - я не зрозумів. Гра нестабільна, а при хвилі - взагалі ніяка, воблер злегка притоплюється при паузі, а при спробах вести його частими монотонними ривками, не встигаючи повністю виходити на поверхність - перестає видавати "бульки" взагалі. Все-таки добився від нього більш-менш стабільної гри, вибравши певний ритм при проводці. Воблер точно не для новачків, хоча і коштує дешево в порівнянні з іменитішими своїми побратимами брати його варто тільки вже володіючи деякими навиками володіння снастю спінінга в цілому. Закид непоганий, покриття хороше, трійники залишають бажати кращого, але я поки не міняв - прецедентів сходу не було. Особиста оцінка 4 з мінусом.


Jackson R.A.POP 7 см, 7 грам. Якість виконання вище всяких похвал! Незвичність форм, своєрідні "полози" внизу воблера, хижий хвіст поппера, що завужує, дійсно захоплюють! Воблер безшумний, летить непогано, на 4 бали, гра стабільна, при певному темпі проводки з короткими і різкими ривками можна добитися специфічного звуку "Квок", властивого при лові сома - звук дуже яскравий і виразний. "Бризкається" теж непогано, працює відмінно при всіх типах проводок - від повільної з паузами, до активного монотонно-ритмічного сіпання кінчиком спінінга з одночасною підмоткою шнура на котушку. При невеликій хвилі стабільна монотонна ривкова проводка не вийшла, ідеально для його роботи - ловити в повний штиль. Якість трійників на рівні.

Особиста оцінка - 5 балів.


Team Daiwa Popper Zero 6,3 см, 6,2 грама. Цей попперок настільки сподобався моїй подрузі, яка була присутня на тестуванні і спостерігала зверху з невеликого обриву, як цей же девайс шалено подобався сотням окунів, які незмінно його супроводжували, забігаючи вперед поппера і роздивляючись це диво!))) - Дивитися на це було смішно! Думаю, їм (окуням) дуже сподобався величезний хвіст з пір'я на поппері! Якість виконання відмінна. Дальність польоту при закиді 4 бали. Булькає справно, хоча і звук видає дуже неголосний і специфічний. По хвилі робота стабільна, майже без збоїв. У шумовій камері у поппера знаходиться маленька кулька, що видає неголосний, але дзвінкий звук при проводці ривками. Трійники досить якісні. Особиста оцінка - 5 балів.

P.S. До речі, це опинився єдиний поппер, на який спокусився маленький щупак, хоча кидав раніше в це ж місце неодноразово і інші поппери. Решта три щучки цього дня були спіймані не на поппери.


Kamatsu Vibra Pop 65bf 6,5 см,10 грам. Воблер випускається японським брендом Kamatsu, за неперевіреними даними належить польській компанії Konger, принаймні саме вона представляє цей бренд на європейському ринку. У мене і до цього було декілька попперів від цього бренда - всі працювали чудово. Якість покриття - 4 бали, якість виконання в цілому - 5. Воблер незвично пузатий, усередині присутній механізм дальнього закиду - воблер летить на 5 з плюсом!!! Дуже схожий на поппери фірми Xcalibur - Dick і NRTH Species. Стабільна гра, як в повний штиль, так і при хвилі, правда в меншій степені - проявляється зайва плавучість, воблер розгойдується по хвилях, хоча гра і не збивається. Поппер дає глухий звук, щука реагує часто, окунь попадається рідше, - гадаю, для нього цей воблер за великий. Трійники нормальні, - не Owner, але якість задовільна. Особиста оцінка - 5 балів.


Срібний струмок Pike (Серебряный ручей Pike) S 6,5 см, 8 грам . Шикарний, стабільніше за всіх працюючий девайс, що відлітає за горизонт, вартий своїх грошей, ловить завжди і скрізь! Прошу вибачення, не дивлячись на те, що вилови не обговорюємо - не утримався від репліки. Якість виконання на 4 з мінусом - потрібно проклеювати відразу, як і багато інші воби від Струмка, інакше тектиме. Лако-фарбове покриття - трояк - швидко облазить. Звук шумової капсули глухий. Дуже стабільна робота, відмінний різкий "бульк", навіть при щонайменшому сіпанні і віялоподібні бризги. Можливі всі види проводок - як з паузами, так і монотонна - працює на "ура!" Трійники достатньо гострі, не міняв. Не дивлячись на всі мінуси за якістю виконання, моя оцінка вобл еру - п'ять з жирним плюсом!!! Сміло рекомендую його всім початківцем, як і Skitter Pop від Rapala.

 

Kosadaka Vox Popper 60  реально - 8см, 11,5 грам (таке відчуття, що китайці не спромоглися його поміряти лінійкою!))) Якість виконання - 5 балів. Закид - як ракета дякуючи масі воблера і прогонистій формі. По проводці – такий собі гібрид уолкера з поппером. Для того, щоб працював, стабільно видаючи бульк, потрібно робити паузи, даючи воблеру спливти, бульки не найвдаліші, як на мій погляд. Дрібні ритмічні ривки заганяють воб під воду і він починає працювати, швидше, как воблер, та як!!! - перепливаючись з боку на бік і регулярно показуючи своє черевце! Можна змусити працювати як ролкер - змійку виписує, але з проводкою треба повипендрюватися. Коротше, воблер не для дилетанта, оволодіти всіма проводками вельми непросто, але цікаво. Загальна оцінка вобл еру - 5 за незвичність, як попперу - 3.


Lucky Craft Sum Malas 5,5 см, 9 грам. Не хотів, якщо чесно і писати про нього, але в тестування додав, тому, як сама фірма гордо називає його і воблером, і уокером, і поппером. Якщо з першими двома характеристиками все на вельми високому рівні, то третя - це якийсь невдалий жарт. При своєму чималому стажі спінінгіста не зміг добитися від цього девайса стабільної "попперної" гри ні в штиль, ні при хвилі тим більше. Якість виконання, політ, робота як уокера і вобл ера - вище всяких похвал, але як поппер - повний непотріб! (хай пробачать мене ярі поклонники цього девайса). І хоч і відлетів він на тестуванні далі за всіх, нарівні з Kamatsu, при особистій оцінці цього воблера 5, за його приналежність до попперам, даремно заявлену фірмою-виробником, ставлю 2.


P.S. Всі вище перелічені поппери тестувалися в однакових умовах, в один день, абсолютно без якої-небудь упередженості і особистих переваг того або іншого девайса окремо. Буду радий, якщо огляд кому-небудь допоможе визначитися з вибором. Всім "Ні хвоста, ні луски" при лові на поппери, і не тільки!

------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.

Категория: Спінінгова ловля | Просмотров: 2657 | Добавил: Vasya | Теги: Strike Pro Pike Pop, Team Daiwa Popper Zero, Kosadaka Vox Popper, 3d Popper, Kamatsu Vibra Pop, Skitter Pop, Jackson R.A.POP, Серебряный ручей Pike | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
Ваш улюблений вид ловлі?
Всього відповідей: 295


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz