Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSЧетвер, 28.03.2024, 15:34
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2011 » Вересень » 5 » Колебалки (коливалки) і способи проводок
22:52
Колебалки (коливалки) і способи проводок

Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний.
--------------------------------------------------------------------

Колебалки – активні приманки, що вимагають при проводці різноманітності. Так для збільшення клювань часто просто необхідні паузи або зміни проводок. Виявилось, що твічинг і колебалки просто створені один для одного.

Спінінгісти сперечаються про те яку приманку освоїти найважче. Моя думка така – важче підібрати проводку для блешні, що коливається. І тут бачу декілька причин: колебалки бувають різними за формою; є погані і хороші блешні; сучасна рибалка часто тримає колебалку за снасть вчорашнього дня. В результаті про таку блешню у спінінгістів складається різна думка: від «суперприманки» до «повного відстою».

Способи проводок

Рівномірна проводка. Спочатку про класику: закидаємо, даємо блешні опуститься на необхідну глибину, починаємо рівномірно обертати ручку котушки. Спосіб виявляє гру приманки закладеною в конструкції – блешня рухається з певною частотою і амплітудою коливання. Відмітив, що рівномірна проводка добре ловить лише в тих випадках, коли у щуки відмінний огляд в прозорій воді, на відкритих ділянках, позбавлених густих водоростей і корчів при хорошій освітленості.

Ступінчаста проводка. Досить поширений спосіб. Закидаємо, даємо блешні опуститься до дна, якщо воно чисте. Підмотуємо декілька метрів волосіні, одночасно піднімаючи вудилище відповідно і блешню. Опускаємо вудилище припиняючи підмотку, блешня планує вниз – в цей момент буває найбільше клювань щуки. Такою проводкою пилою можна неспішно, але ґрунтовно обловити всю ділянку навіть в тому випадку, якщо дно дуже нерівне. Так само можна і удосконалити такий тип проводки: „підстрибувати” вершиною вудилища, вести блешню з короткими паузами і подальшими прискореннями, то вліво, то управо. При цьому блешня, здавалося б, робить нетямущі рухи, але ефект присутній – клювання є, та ще й які.

Простір для творчості. Твічинг – просто загально прийнята назва найрізноманітніших способів ривкових проводок. І не існує жорстких умов, вказуючих на те, що саме робити, адже різні блешні володіють різними прогинами профілю, а значить і різною грою. Тобто ривкову проводку підбираємо під конкретну блешню, добиваючись привабливої для хижака проводки.

Освоюємо блешню. Немає сенсу безладно смикати блешню і так, і отак, додаючи їй комічні рухи, сподіваючись, що це спровокує хижака на клювання. Освоюючи нову блешню, в першу чергу з'ясовую, як вона витримує глибину рівномірної проводки, як йде на різних швидкостях, і як при цьому міняється гра. Зрозумівши цих три найважливіші моменти, можна переходити до твічингу, діючи по своєму особистому плану і розуміючи надалі, що правильно, а що ні. Якщо глибину проводки не вдається витримати навіть при повільній рівномірній проводці, то все останнє вже не має значення – дарма стараємося. Швидка проводка блешні може опинитися повністю безглуздою в умовах поганої для щуки видимості, але відмінно спрацювати вдень в прозорій воді.

Пригальмовування–прискорення. Одна з простих форм твічинга, проте, саме вона примушує діяти щуку активно. Закид, опускання блешні до дна, початок рівномірної підмотки, яка час від часу прискорюється, потім знов повертаючись до первинного варіанту. Скажімо так: п'ять оборотів ручкою котушки з середньою швидкістю, три крутимо швидко, знов п'ять оборотів з середньою швидкістю. При такій проводці працюють тільки котушкою, вудилище нерухоме.

Метод коротких ривків. Тепер спробуємо робити короткі прискорення вудилищем. Вони можуть бути різними, від спокійних, таких, що плавно прискорюються, до різких, хльостких ривків з максимальним прискоренням. Після закиду даю блешні піти до дна, вудилище підняте вгору на 10 або 11 годин. Початок проводки – це невеликий ривок вудилищем, котушка нерухома. При ривку вудилище піднімається на 12 годин. Після ривка відразу ж підмотка з опусканням кінчика до початкових 11 годин.

„Нишпоряча” проводка. Цей спосіб прийшов з джеркбейтової ловлі, добре підходить і для багатьох колебалок. Проводка схожа з попередньою, але ривки вудилищем роблю по черзі – то вліво, то управо.

Змішаний стиль. Рибалка – це творчість, це як вірші у поета і музика у композитора. Найбільшого успіху завжди досягає той, хто творить. Спробуйте з'єднати навики і придумати, щось своє. Як правило, все це окупиться хорошим клюванням.

------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.

Категория: Спінінгова ловля | Просмотров: 2228 | Добавил: Vasya | Теги: уловиста, твічінг колебалками, проводки для колебалки, Коливалка, як вести колебалку, джеркбейтова проводка для колебалки, колебалка, як вести блешню | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
Тільки правда: яка ваша найбільша риба спіймана спортивною снастю?
Всього відповідей: 96


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz