Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSЧетвер, 28.03.2024, 17:30
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про спінінгову ловлю » рибалка в Закарпатті
рибалка в Закарпатті
VovkaДата: Неділя, 03.06.2012, 11:10 | Сообщение # 1
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Появилась можливість поїхати в Закарпаття і я з радістю прихопив з собою спінінг з приманками. Адже добре знаю, що в річках Закарпаття можна піймати головня. В суботу ввечері випав сильний дощ і вода в річці стала каламутною. Збираю спінінг і бігом на річку. ЛЮди в Закарпатті не бережуть свою природу і кидають мусор в річку.

Поки риба не клює, милуюся природою. Дві річки зливаються в одну.

Так як головня я практично не ловив, перевіряю всі можливі його стоянки. Одна година ловлі принесла тільки один удар. Але я продовжував йти вздовж річки і таки попав на місце стоянки риби. Голавль клював дрібний, мені вдалося піймати 17 штук, нажаль трофейний клень вчора так і не клюнув. Але в мене попереду ще 2 дня.
Перший голавль в цьму році.

Вчора Strike Pro Baby Pro показав найкращийрезультат, обловивши 35 ріджа

Навіть моя саморобна колебалочка принесла результат: один голавль + один схід риби біля самого берега (я думаю через малий гачок)

Ридж 35 працював тільки в цьомц кольорі

Меппс Аглія лонг 1 мідь також показав непоганий результат

Вчора я ще полоскав зіп бейтс хамсін 50 мм, йо-зурі л-мінноу 44 в трьох кольорах, мепси аглія лонг від № 00 до № 2 (срібло, мідь, латунь, чорний) і маньячку поліглот мідь, китайські воблери невідомої фірми але голавль відмовлявся їх пробувати. Буду надіятися, що мені пощастить піймати голавлика хотяби від 0,5 кілограма.


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Понеділок, 04.06.2012, 16:28 | Сообщение # 2
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Вчора знову вийшов на річку на 2 години, але голавль е хотів клювати. На воблер страйк про бебі про піймав одного голавлика на лодоню і було ще 5 холостих покльовок.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Вівторок, 05.06.2012, 23:52 | Сообщение # 3
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Вчора був мій останній день в Закарпатті і останній день на рибалку. На річку я вийшов о 10 годині і рибалив до 2 години дня. За цей час я піймав одного голавлика на лодоню і получив 2 удара. Голавлик знову злакомився на «страйк про бебі про».
З 2 до 5 години відпочивав (брат попросив зіграти з ним в контру). Після відпочинку я знову вирушив на річку. Я зразу вирішив ловити на річці Іршавка в районі села Лоза. Рибаків було багато і всі ловили на поправочну вудку подуста. Один із риболовів піймав Закарпатського язя (так мені сказав місцевий рибалка).
Я зразу піймав голавлика на бебі про і ще одного на меппс 00 срібло. Вночі випав дощ і вода була каламутна, ловити дуже незручно.
Практично всі перспективні місця зайняли полавочники. Але вовка ноги кормлять і я пішов шукати перспективні місця вниз річкою. Перевіряючи точки стоянки риби я знайшов голавлика який до кінця рибалки хотів їсти тільки бебі про (цікаво, чому голавль не хотів їсти ріджі і хамсіни, маніячку і юзурі лмінноу). З одного місця достав 4 голавлика, поряд було ще одне перспективне місце де я піймав ще 3. Риба мала, але клює дуже жадно. Під кінець рибалки в мене клюнула найбільша риба протягом 3-х днів – подуст вагою 180 грам атакував воблер «бебі про».


Вертаючись додому в межах міста Іршала ловлю маленького голавлика на той же «бебі про» і бігом додому, бо комари не давали нормально ловити рибу.
Віддихнув дуже добре. Шкода, що не піймав трофейного голавля, але все ще попереду. Ловити на гірських річка спінінгом дуже цікаво, тому не можу дочекатися наступної поїздки на гірські річки Закарпатської або Івано-Франківської областей.


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Субота, 21.07.2012, 01:32 | Сообщение # 4
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Тільки вчора приїхав у Закарпаття - зразу на річку зі спінінгом. Ловив в межах міста. На ріджа 35 піймав голавликана пальця,

а бебі про - мабуть першого свого жереха.


Після жереха було ще дуже багато покльовок на маньячку, але риба так і не засікалася. Вечором почали кусати комарі, і я бігом побуг "додому".
Сьогодні знову під вечір вийшов на річку, зразу піймав голавлика на риджа більшого за лодоню і пішов шукати більше рибу по річці. Час від часу попадали голавлики, але всі покльовки були на воблери.

З 9 години вечора почав клювати голавлик на моєму секретному місці, але і комарі почали кусати за ноги. Під вечір голавль активно клював на маньячку, але комарі і темноза погнали мене додому.
Сьогодні отримав покльовки на воблери хамсін і рапала. Голавль був пійманий на воблери стрйк про, юзурі, зіпбейтс і вертушку маньячка. Також сьогодні піймав таку саму рибу як і вчора - мабуть жерех на лодоню.


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Неділя, 22.07.2012, 00:11 | Сообщение # 5
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
сьогодні ловив з 14 до 21 години, відихаю на повну катушку. Сьогодні риба клювала рідше (практичн не клювала), але були 2 мощні покльовки. Я піймав 4 голавлика, 2 з яких були трішки більшими за мою лодоню.

Мій найбільший клювак - 120 грам.

Річка, де я ловлю рибу рибу дуже гязна!!!

Знайшов цю приману в річці. Щуки в річці дуже мало, а на клювака ця приманка завелика (силікон довжикою 7 см.)


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Неділя, 22.07.2012, 23:40 | Сообщение # 6
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні після обіду знову на річку. Падав дощ, але я взяв плащ і пішов ловити. В дощ клювало добре, але голавль клював тільки на воблер страйк про бебі про. Я піймав 9 голавликів і дощ перестав падати. І кльов зразу пропав. Коли вертався дому, отримав ще кілька легких ударів на вертушку мепс 00.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Понеділок, 23.07.2012, 14:42 | Сообщение # 7
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні ловив з 9 до 12.30 і піймав 8 голавликів, два з яких потягнули на 140 і 160 грам. Ловив в межах міста і це покищо мої найбільші клюваки! Післяя обіда піду ловити ще (поки є час biggrin ).

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Вівторок, 24.07.2012, 23:59 | Сообщение # 8
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні їздив на річку Боржава (село Гребля і Заріччя) половити крупного клювака і жереха. Перекидав багато воблерів і плесен як фірмових так і китайських виробників, але навіть «удара» не було. Річка Боржава набагато краща ніж Іршавка. Боржава глибока і швидка річка і велика риба там точно має бути. Завтра поїду ще раз на Боржаву, місця там просто супер.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Четвер, 26.07.2012, 00:42 | Сообщение # 9
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Останній день в місті Іршава я хотів поїхати на річку Боржава, але погода мені не дозволила цього зробити. Прийшлось ловити на річці Іршавка. Сьогодні в мене попався найбільший мій голавль – 220 грам, але риба промазала при атаці і засіклася в районі носа за гачок. Я піймав ще декілька рибин, які клювали на вертушки мепс і китайські вобл ери, але трофейної риби від пів кіло я так і не зловив. Попробую в наступному році піймати велику рибу голавля і жереха.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Середа, 10.07.2013, 15:14 | Сообщение # 10
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Вчора зранку приїхав на Закарпаття і зразу пішов на річку ловити голавля. Вода порівняно з минулим роком впала на 10-15 см. і багато минулорічних робочих місць просто мовчали. Я вирішив перевірити участок річки в парку міста Іршава. На міляку ловлю свого першого цьогорічного голавлика на Закарпатті на ріджа 35.


Тоді вирішую невелику ямку обловити каміоном ДР і знову голавлик на гачку.



Так я йшов від міського парку вниз по течії і обловлював всі перспективні місця. Клень віддавав перевагу воблерам і час від часу атакував вертушки Меппс аглія лонг 00. Найбільший голавлик на вчорашній день був пійманий в селі Лоза на меппс лонг 00 (срібло) і заважив 180 грам.


Також під вечір піймав цю рибу, назву якої я не знаю. Можливо місцеві риболови підкажуть як вона називається.



Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Середа, 10.07.2013, 23:15 | Сообщение # 11
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні в річцікопали камінь екскаватором і практично всі місця були в каламутній воді і голавль клювати не хотів. Тільки час від часу бив по вертушці. Я вирішив піти в розвідку на нові місця вверх по течії де і піймав декілька кленів які чомусь сьогодні хотіли тільки воблер Pontoon 21 Cheerful.
Сьогодні пробувавловити на річці Синявка, яка протікає біля м. Іршава, але в результаті тільки декілька ударів на вертушки. На воблери риба не реагувала.
На річці побачивяк мужик ловить рибу руками. В результаті він при мені піймав наліма руками. Казав, що перед налімом він витягнув з під каменів 2 змії.


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом

Сообщение отредактировал Vovka - Середа, 10.07.2013, 23:17
 
VovkaДата: Четвер, 11.07.2013, 19:16 | Сообщение # 12
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні зновувирішив піти на річку і половити кленя. Як з’ясувалося, вчорашня риба, піймана на мепс 00 була бистрянка. 


Сьогодні до обідувода в річці була чиста, то я піймав 5 голавликів (максимальна вага сьогоднішнього клювака – 170 грам). Найбільший сьогоднішній голавль заковтнув воблер страйк про бебі про під самі кишки і достав я його тільки дома. Коли вертався додому, під мостом піймав першого в цьому сезоні жерешка вагою приблизно 100-130 грам на воблер пунтон 21 черфул. Після обіду почалася гроза і прийшлося йти додому.


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом

Сообщение отредактировал Vovka - Четвер, 11.07.2013, 19:17
 
VovkaДата: Субота, 13.07.2013, 00:10 | Сообщение # 13
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Після вчорашньогодощу вода в річці була дуже каламутна і рибалка відмінялася. Друзі запропонували піти в ліс на гриби, і не дарма. В лісі було багато грибів (друзі мене вели на грибні місця) ліскових і голубінок.









Додому я попав о 19.00 і вирішив піти на голавля, хоча вода в річці піднялася і буда ще каламутна. За півтори години часу я піймав 8 голавликів, найбільший потягнув на 130 грам.
Коли я тількиприйшов на річку, до нас підбіг сірий кіт. Мабуть, йому перепадає риба від полавочників, але всіх голавликів я відпускаю назад в річку. І тут коли я піймав сьогоднішнього найбільшого голавлика на бебі про від страйк про і готувався до фотографування кіт наскочив на рибу і за одно почав царапати мені руку. Я думав, що кіт мене з’їсть (мабуть рибаки сьогодні на річці не ловили рибу і кіт був дуже голодний). Рибу я відвоював і з поцарапаною рукою пішов доловлювати рибу.


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом

Сообщение отредактировал Vovka - Субота, 13.07.2013, 00:19
 
VovkaДата: Неділя, 14.07.2013, 00:01 | Сообщение # 14
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні вирішивпройтися річкою Ільничка від села Ільниця до міста Іршава. Річка дуже обмілі, порівняно з тим, якою я її пам’ятаю років 10 тому. В районі села я піймав найбільших сьогоднішніх голавликів вагою 160 і 130 грам на бебі про. Я пройшов річкою десь кілометрів 4 і знайшов тільки 4 ямки з глибиною приблизно 60-70 сантиметрів, а так глибина річки в середньому до 30 сантимтрів. Тому основнми приманками в мене були бебі про, рідж 35 і мепсовські вертушки, які як з’ясувалося на кінець рибалки Ільницький голавлик їсти практично не хотів. Прогулявшись річкою робив фото з рибою і красивою природою які і додаю до звіту.
Також сьогодні бувобідний схід біля самого берега окуня вагою приблизно 150 грам, який спокусився на черфул від понтона 21.


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом

Сообщение отредактировал Vovka - Неділя, 14.07.2013, 00:13
 
VasyaДата: Неділя, 14.07.2013, 23:01 | Сообщение # 15
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Vovka, не їж останніх 2 гриба, а то не буде кому звіти про рибалку в Закарпатті писати biggrin
 
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про спінінгову ловлю » рибалка в Закарпатті
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz