Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSВівторок, 19.03.2024, 11:03
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Звіти про рибалку » Звіти про зимову ловлю » Підбереззя
Підбереззя
VovkaДата: Неділя, 29.01.2012, 21:54 | Сообщение # 1
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Звіт за суботу 28.01.2012
Вирішив сезон з льоду 2012 року відкритив с.Підбереззя. На льоді був з 9.15 до 16.00. Окунь клював добре, але дрібний. Я ловив на мормишку з мотилем. Пробуваб блешні і балансири, але отримав тульки 2 удари.
Перший окунь в 2012 році


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом

Сообщение отредактировал Vovka - Неділя, 29.01.2012, 21:56
 
VovkaДата: Понеділок, 05.03.2012, 00:31 | Сообщение # 2
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Хочете покататися безплатно на коньках? Тоді швидко їдьте на ставок в селі Підбереззя. Там справжній каток, снігу на льоді не має - для безплатного катання на коньках в самий раз.

А тепер про рибалку. На мотиля клював окунець на палець і я вирішив попробувати піймати щось більше на блешні і балансири. Сьогодні я перший раз в цьому сезоні зміг піймати окунця на блешні і балансири. Ловити рибу на залізяки мені більше подобається і я заховав мотиля в карман. Я вирішив зробити маленькі змагання між блешнями і балансирами, а також ще на одну секретну приманку. Після 2-х годин ловлі результати були наступні:
- секретна приманка – 5 окунів;
- балансир – 2 окуня;


- блешня – 2 окуня.

Хоча я поміняв мотиля на залізяки, риба і надалі клювала дуже маленька. Зима мені вже надоїла з тою мікроскопічною рибою. Хватить того льоду, вже весна по календарику.


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Субота, 10.03.2012, 00:51 | Сообщение # 3
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Був сьогодні в Підбереззі на ставку. Лід ще крепкий, а окунець бере дуже дрібний. Хотів ловити окуня на балансири і блешні, але побачив тільки декілька тичків на залізяки. Перейшов на мотиля і сірники почали об'їдати мотиля. Пішов ловити в кінець ставка під шавари в надії на карася, але відать не судьба.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Понеділок, 31.12.2012, 23:16 | Сообщение # 4
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Був вчора 30 грудня на ставку в Підьереззі (тому, що ближче до Стрільча). Пробував ловити на блешні та балансири, але окунь в мене клював тільки на мотиля і деколи на голу мормишку. в Ітозі з 9 до 15 години я піймав кіло окунів - 45 штук. Кіт був дуже радий. Найбільший окунь того дня 65 грам.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Неділя, 20.01.2013, 22:23 | Сообщение # 5
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Колега сьогодні їздивв Підбереззя на другий ставок. Казав, що кльов був дуже слабенький і до 13.00 він піймав 30 окунів, один зяких був 80 грам. Всього він піймав 30 штук.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом

Сообщение отредактировал Vovka - Неділя, 20.01.2013, 22:24
 
VasyaДата: Вівторок, 31.12.2013, 20:46 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Перша рибалка з льоду в сезоні 2013-2014 року (21.12.2013)
Нарешті зимова погода зробила  свою справу і на водоймах, де я ловлю рибу – практично стоїть лід.
Вчора в п’ятницю перевіряю зимові вудки балалайки, мормишки, блешні та балансири – готуюся до відкриття зимового сезону 2013-2014.
Просинаюся в 7.30 – на вулиці сильний вітер, 0 градусів. Я снідаю, вдягаюся і на автостанцію. Їду на ставок недалеко від міста відкрити сезон і половити окуня.
Оскільки декілька днів був мороз -10 градусів, на водоймах без течії повинен стояти лід мінімум 7 см., але коли я прийшов на ставок зі сторони дамби – лід був тонкий. Йду берегом і шукаю місце, де можна  вийти на лід.


Пешні в мене немає, тому в метрі від берега свердлю лунку, щоб поміряти товщину льоду. 8 сантиметрів – лід нормальний бурю 2 лунки в 10 метрах від берега і починаю згадувати і набивати руку «грою мормишки». Риба себе зразу видала покльовками, але на гачок «сідати» не хотіла. «Вкравши» в мене 3 мотиля ловлю першого «злодія» - перша риба по першому льоді – окунь 5 грам.



Ловлю ще 5 окунців і зміщуюся під очерет. Тут покльовки чіткіші, але окунь не набагато більший. Піймавши чергового окуня замічаю, що крім мого мотиля в його морді була тюлька і вирішую попробувати половити балансиром.



На балансир «Rapala» отримую 2 покльовки і мертвий зачеп. В бій пускаю саморобний відчеп і бачу що моя приманка зачепилися за кусок тканини.



Більше покльовок на балансир не було, пробував ловити на блешні, але і ці приманки окунь їсти не хотів. Залишок часу доловлював окуня на мормишку з мотилем.
В підсумку скажу, що окунь сьогодні клював від 5 до 40 грам і вся піймана риба попалась на мотиля. Пробував сьогодні ловити окуня на живця тюльку, але було 4 слабких клювання.
Сезон відкрито, ні пуху ні пера…

Більше інформації на I love to fish
 
Форум » Звіти про рибалку » Звіти про зимову ловлю » Підбереззя
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz