Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 19:02
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про ловлю на попловочну снасть » озеро Басів Кут, м. Рівне
озеро Басів Кут, м. Рівне
VasyaДата: Вівторок, 06.05.2014, 13:33 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Фестиваль «Весняний поплавок 2014» 6 квітня 2014 рік
Після стрибка з парашутом планував виспатися перед фестивалем, але не так сталося, як гадалося. Спати лягли в час ночі, а проснулися в 6 годин ранку. Випили чаю і на маршрутку. У 8.15 год. були на місці, оскільки я на жеребкування не встиг, мені дали 39 сектор, порцію опариша, пачку прикорми та кепку.
Я з собою взяв 7-метрове махове вудилище флагман легасі поле, організатор фестивалю Володимир підготував мені снасть (волосінь з поплавком) і в бій. 


В 9 годин старт, кидаю прикорму і пробую ловити. На Басовому куті почався сильний вітер, та і верховодка з плотицею, яких я розраховував ловити не клювали. За 5 годин я піймав 7 рибин, 1 плотицю, одного окунця і 5 верховодок. Загальна вага мого улову 140 грам і 16 місце в загальному заліку.
Після зважування улову всіх учасників була смачна уха та фото сесія.

Мені дуже сподобався фестиваль «Весняний поплавок 2014», побачив як проходять змагання. Наступного року постараюся знову приїхати на фестиваль і поборотися за призові місця.
П.С. Піймана риба була відпущена згідно положення змагань.


Матеріал з сайту I love to fish
 
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про ловлю на попловочну снасть » озеро Басів Кут, м. Рівне
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz