Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 17:42
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2013 » Січень » 13 » Зимова спортивна мормишка - тактика спортсмена (частина 3)
20:01
Зимова спортивна мормишка - тактика спортсмена (частина 3)
Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний. 
-------------------------------------------------------------------- 

Передматчеві тренування відіграють велику роль при виборі тактики, тому дуже важливо провести це тренування грамотно і активно. Слід, по можливості, максимально обловити ймовірні глибини, випробувати різні снасті і насадки, варіанти прикормки, способи підгодовування і догодовування. Необхідно також визначити, наскільки швидко і активно реагує на підгодовування та чи інша риба, на яких глибинах вона зосереджена, її розмір, щільність і активність. Рекомендується підібрати найбільш «грубу» снасть, що дозволяє активно ловити рибу.

На мій погляд, на тренуванні для визначення тактики слід, як мінімум визначити:

1. Необхідність і способи підгодовування і догодовування місць лову, а також варіанти прикормки.

2. Тип і розмір насадки.

3. Мінімальну глибину, на якій знаходиться «виграшна» риба (розмір, активність і кількість які дозволяють розраховувати на успіх).

4. Максимально «грубу» снасть - товщину волосіні і величину мормишки, що дозволяють активно ловити цю рибу.

У цій статті ми розглянемо способи підгодовування і догодовування місць лову, а також варіанти прикормки.

Підгодовування місця лову є дуже важливою, і не простою справою. Від грамотного використання прикормки часто в значній мірі залежить успіх спортсмена. Але бувають моменти, коли підгодовування або невірні і несвоєчасні способи підгодовування можуть нашкодити ловлі.

Для визначення виду прикормки і методів пригодовування необхідно володіти певними знаннями водойми, хоча б теоретичними. Наявність або відсутність течії, глибина в зоні лову допоможуть визначити можливі способи доставки прикормки. Вид риби, яку збираєтеся ловити, підкаже, які варіанти прикормки найбільш привабливі для неї. Глибина в місці лову визначається глубоміром, але часто спортсмени маркують волосінь годівниці і використовують її в якості глибиноміра. Наявність течії з певною часткою ймовірності можна визначити за допомогою легкої мормишки, опущеної в лунку - відхилення волосіні від вертикалі говорить про наявність течії. Досвідчений спортсмен легко визначає незначний рух води, не кажучи вже про ті випадки, коли мормишку просто зносить.

Відомо, що в якості підгодовування для окуня використовують кормового і насадочного мотиля, менш затребуваний спортсменами «брудний» кормовий мотиль. «Нікчемний» деякими спортсменами так званий «південний» мотиль, як показує практика, успішно використовується деякими провідними спортсменами, як у чистому вигляді, так і в різних поєднаннях з іншими традиційними компонентами підгодовувань.

Для плотви, підлящика та іншої білої риби основним компонентом у підгодовуванні є мотиль. Нерідко в нього додаються панірувальні сухарі або відповідні зимові суміші. При цьому частка мотиля в суміші повинна перевищувати інші компоненти. Спортивний досвід говорить, що взимку не варто захоплюватися ароматними компонентами в прикормових сумішах.

Ще однією спортивної рибою є йорж, все рідше зустрічається на змаганнях. Йорж досить всеїдний. Для його пригодовування використовують як чистого мотиля, так і в поєднанні з сухарями і підгодовувальних сумішей.

Оскільки інші види риб рідко зустрічаються на змаганнях, то говорити про способи і види підгодовування, використовуваних для їх лову в рамках даної статті недоцільно.

Способи доставки прикормки в зону лову, як ми вже знаємо, залежать від деяких факторів. Якщо глибина лову менше трьох метрів і течія відсутня, то прикормлюють за допомогою годівниці або кидають щіпку прикормки зверху, догодовують часто невеликими порціями зверху. При підгодовуванні зверху мотиль, проходячи крізь лунку у льоду, опускається повільніше, тому, щоб прискорити надходження прикормки в зону лову на малих глибинах слід використовувати годівницю. Відкривають її безпосередньо під льодом, щоб не сполохати рибу.

На малій глибині з течією прикормлюють і догодовують за допомогою годівниці, розкриваючи її біля дна. Не слід стукати годівницею по дну, щоб уникнути відлякування риби.

При глибині більше трьох метрів прикормлюють і догодовують за допомогою годівниці, розкриваючи її, не доводячи приблизно на один метр до дна.

При використанні чистих сухарів або прикормових сумішей, можна, поряд з описаними вище способами, застосовувати «літній» спосіб, тобто опускати вологі кулі з прикормових сумішей безпосередньо в лунку.

Обсяг прикормки, яка подається в зону лову, залежить від активності, величини і кількості риби. В міру зростання вказаних параметрів, кількість прикормки і догодовування збільшується і навпаки.

У рідких випадках, про які я писав раніше, слід повністю відмовитися від використання прикормки.

------------------------------ 
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.

Категория: Ловля риби з льоду | Просмотров: 1193 | Добавил: Vasya | Теги: Як кормити рибу зимою, чим краще підкормлювати рибу з льод, тактика прикормлювання рибина зимов, прикормка для ловлі риби з льоду, годівн | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
Ваш улюблений вид ловлі?
Всього відповідей: 295


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz