Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSЧетвер, 28.03.2024, 23:13
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2011 » Грудень » 1 » Оснащення Дропшот (Dropshot) на всі випадки
22:51
Оснащення Дропшот (Dropshot) на всі випадки

Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний.
--------------------------------------------------------------------

Сучасні приманки на оснащенні Дропшот (Dropshot) чарівно діють на хижих риб. Але техніка лову з цим оснащенням повинна бути пристосована до водоймища.

Техніка лову окуня, судака і щуки з оснащенням дропшот (Dropshot) є уловистою і нескладною. Та все ж багато риболовів відносяться з недовірою до цього методу, оскільки не знають, як слід проводити приманку. Адже зовсім неважко подати силіконову приманку так, щоб хижаки не могли перед нею встояти. Але для цього потрібно лише враховувати ситуацію на водоймищі: ловлять в стоячій або в поточній воді. Течія сприяє тому, що приманка на натягнутій волосіні без великих зусиль з боку риболова спокусливо грає у воді. При лові в стоячому водоймищі риболов сам повинен поклопотатися про активність приманки. На проводку приманки впливає і монтаж гачка. Якщо гачок оснащення дропшот (Dropshot) знаходиться безпосередньо на прямому повідці, то найдрібніший рух передається прямо на приманку.

Якщо гачок вмонтовують на короткому бічному повідці, рухи приманки виявляються слабкішими. При підйомі вудилища активність гри знижується. Навпаки, прив'язуючи гачок до основної волосіні, впливають безпосередньо на приманку.

Важливі також об'єкт лову і пора року. Температура води вирішальним чином впливає на те, який спосіб проводки необхідно застосувати. Чим холодніше вода, тим спокійніше проводять приманку і тим довше можуть бути паузи в проводці. Чим тепліша вода і чим активніша риба, тим агресивнішою повинна бути проводка. Існують відмінності і при лові риб окремих видів: так, окунь віддає перевагу більш ніжним поводженням приманки, а судака, навпаки, часто здатна привернути тільки жвавіша гра.

Стояча вода

І на озері, і на річці початок проводки завжди однаковий. Приманці дають зануритися до дна, потім волосінь натягують і встановлюють контакт, поки не відчують масу грузила. Залежно від активності риби проводять одне-два сіпання або ривок, причому досить сильний, щоб вдихнути життя в приманку. Але, на відміну від звичайного лову спінінга, роблять це, не відриваючи грузила від дна. Перед ривком волосінь не повинна бути повністю натягнута, щоб грузило залишалося на дні. Після сіпання ліску знов натягують, щоб приманка стояла у воді майже нерухомо, як натуральна маленька рибка. Такі фази спокою дуже важливі, оскільки нерідко саме у цей момент відбуваються клювання. Якщо на даному місці більше немає клювань, вантажило різким підйомом вудилища піднімають з дна, переміщають на деяку відстань, де знов опускають на дно і повторюють гру. Щоб не пропустити стоянку хижої риби, застосовують звичайну для лову спінінга тактику: віялоподібно обловлюють ділянку на дальності закиду. Якщо відбулося клювання, але рибу не вдалося підсікти, при наступному закиді знов обловлюють ту ж саму ділянку. Після припинення клювань наступний закид проводять з деяким зсувом по відношенню до попереднього. Так раз по раз обловлюють всю ділянку водоймища, досяжну для закиду.

Як довго повинні тривати паузи між рухом і зупинкою, яким повинне бути співвідношення між паузою і ривком і наскільки агресивним повинен бути рух приманки? На ці питання, на жаль, важко дати однозначну відповідь. Слід самостійно пробувати, експериментувати і накопичувати досвід. Як загальне правило, можна порекомендувати діяти менш активно, а не дуже швидко і метушливо, як це роблять багато новачків. Часто при цьому вдається зловити більше риб.

Поточна вода – техніка пошуку

Для поточної води пропонуються дві успішні стратегії. Перша – техніка, при якій обстежуються великі ділянки річки. Роблять закид у бік протилежного берега і після падіння приманки на дно водоймища ривками підтягають її, чергуючи рух приманки з паузами в проводці. При ослабленні волосінь згинається дугою, але течія тримає її в напрузі. У таких випадках приманку вдається подавати особливо спокусливо, оскільки її ривки і сіпання через волосінь, що вигнулася, бувають декілька ослабленими. Ця техніка найкраща при лові окунів. Якщо точка обловлена, грузило також ривком підводять, переміщаючи на інше місце. Щоб техніка лову працювала, при виборі грузила необхідний певний досвід. Грузило повинне бути достатнє важким, щоб утримувати оснащення на дні, але одночасно досить легеням, щоб його зносило течією, коли воно відривається від дна. В ході багатократного переміщення оснащення описує дугу у напрямку до берега. Проводячи послідовні закиди можна обловити річку по всій ширині. Не існує ефективнішої техніки лову спінінга.

Поточна вода – техніка розміщення приманки

Послідовно обловлюючи поточну воду за допомогою описаної техніки пошуку, деколи вдається знайти місця, на яких покльовки слідують одна за одною. Потрібно бути дуже уважним і ретельно обловити дане місце. При цьому позицію на березі не міняють, а варіюють тільки дальність закиду, щоб траєкторія приманки у вигляді дуги була іноді більша, іноді менше. Таким чином обловлюють «гарячу» точку. Часто при такому облові можна взнати рельєф дна, на якому виявляються вимоїни, ями, крута брівка під мостом або підмите мертве дерево. Встановлюють, під яким кутом і на якій відстані від берега походять клювання, де трапляються зачепи і де ніколи не клює риба. З такими знаннями ви набагато перевершуватимете будь-якого спінінгіста, який постійно кидає і підмотує приманку і може утримати її на уловистому місці лише протягом короткого часу. При цьому приманка дуже швидко віддаляється із зони, в якій знаходяться хижаки. На оснащенні ж Dropshot приманку можна тримати до тих пір, поки не клюне риба.

Малюнок 1. Не піднімати

Якщо приманка і грузило знаходяться на дні, волосінь тримають натягнутою. Потім, піднімаючи і опускаючи вудилище, примушують приманку рухатися. Грузило у жодному випадку не слід піднімати з дна. При обловленні нового місця грузило переміщають.

Малюнок 2. Віяло на озері

При лові по методу Dropshot в стоячій воді уловисту зону водоймища обловлюють віялоподібним способом, як і при звичайному лові спінінгом. За допомогою цієї тактики ретельно обстежують місце ловлі.

Малюнок 3. За допомогою дуги на течії

У поточній воді ліска під тиском течії утворює дугу. При сіпанні приманки на неї передається ослаблений рух. Коли риболов натягує волосінь, гра силіконової приманки нагадує рухи натуральної рибки.

Малюнок 4. Пошуки по системі

Щоб виявити стоянку хижака в річці, необхідно обловлювати великі ділянки. Пересуваючись уздовж берега, роблять закиди у напрямі протилежного берега так далеко, наскільки це можливо, і в декілька прийомів підтягають оснащення до себе.

Малюнок 5. Повна концентрація уваги

Тактика на «гарячій» точці. Місця, де є одне або навіть декілька клювань, необхідно обловлювати особливо ретельно. 

------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.

Категория: Спінінгова ловля | Просмотров: 1564 | Добавил: Vasya | Теги: приманки на Дропшот, Дропшот на течій, Дропшот на річці, Дропшот на озері, як олвити на Дропшот, рибалка Дропшот, снасть Дропшот, Dropshot, Дропшот | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
В спінінговій ловлі ви частіше використовуєте:
Всього відповідей: 23


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz