Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 14:39
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2013 » Травень » 20 » Огляд воблера Yo-Zuri SS Minnow 70
00:35
Огляд воблера Yo-Zuri SS Minnow 70

Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний. 
--------------------------------------------------------------------  

SS Minnow в моїй коробці вже третій сезон і тільки зараз я вирішив написати по ньому огляд. Все якось не доходили до нього руки, адже модель вже далеко не нова і цей огляд, навряд чи кому буде сильно потрібен. Однак, аби не порушувати мою традицію, а саме, що кожен воблер, який ловив добре рибу більше 10 рибалок в загальній складності, повинен бути удостоєний хоча б невеликого, але огляду, я напишу по ньому пару рядків. До того ж воблер ловив, справно ловив і на його рахунку значно більше результативних рибалок, ніж 10.

Воблер я придбав у магазині за дуже привабливою ціною близько 6 $. Тим-більше, воблер виготовлений в Японії, у всякому разі, на його коробочці був чіткий напис «Made in Japan». Де зроблена приманка насправді не принципово, але все ж, нинішні японці, м'яко кажучи, дорожчі.

Приманка зроблена якісно, ​​все дуже акуратно і «вилизано». Японія вона і є Японія. У той же час деталізація максимально проста, без всяких там примочок, які в більшості випадків потрібні рибалці, а не рибі. Можна тільки виділити зяброві кришки і об'ємні очі, ну і імітацію луски.

 

Колір я вибрав RH (Redhead) він же «красноголовник» вже й не пам'ятаю чому саме він. Напевно просто мода була на такий колір пару років тому. У будь-якому випадку для такого типу воблера колір дуже зручний, тому як його добре видно як в поляризаційних окулярах, так і без них. Це дуже зручно для контролю приманки ну і, звичайно, видно покльовку. Це забарвлення непогано переливається на світлі всіма кольорами веселки. Після 2-х років боротьби зі щуками воблер неабияк погризли, але від цього він не став менш уловистим. Та й колір залишився як і раніше білий, хіба що став матовим через покусане покриття.

Довжина воблера 7 см., вага 7 г. З одного боку повинен добре літати, але от за фактом виходить інакше. Воблер далеко не далекобійний, в повітрі іноді крутиться і до того ж бувають часті захлести переднього трійника за поводок. З останнім можна боротися, поставивши трійник поменше або з більш короткою цівкою, ніж у рідного гачка. А ось з його вертінням... хіба що закидання робити м'якше, тоді проблеми такої не простежується. Точність закидання теж не завжди радує. Причини у цих недоліків я бачу наступні: воблер не має системи для дальнього закидання (всередині у нього залиті в камеру куля, може кулі, загалом огрузка, а тому він майже безшумний); воблер має лопатку, яка розташована під кутом майже 90 градусів. Що тут сказати... зроблено просто і недорого.

Воблер заявлений плаваючим – пробка, вона і є пробка, інакше і не скажеш. Тому повідець йому не страшний, навіть з дроту 25 см. діаметром 0.4 мм. легко тримає і впевнено спливає. Власне і заводне кільце я знімати не став, тому що від цього не буде ніякої користі, а ось його наявність, як мені здається, додає приманці вертлявості. Фурнітура хорошої якості, гачки аж морської серії як я зрозумів, гострі, міняти не обов'язково, ось тільки довжина переднього трійника завелика і через це присутня проблема із перехлестами. Owner ST-21 BC восьмого номера зводять цю проблему нанівець.

Вся фішка воблера в його лопатці. Через те, що вона розташована під кутом майже 90 градусів, воблер йде під самою поверхнею і не пірнає глибше 20см. Так само можна вести його прямо по поверхні, тоді воблер залишає апетитні вуса. Відповідно і місця застосування цього воблера дуже обмежені. Це або мілководдя, з глибиною не більше метра, а краще менше, або ті випадки, коли риба стоїть недалеко від поверхні. СС міноу, до речі, дуже цікава альтернатива топвотерам, та до того ж ще результативність з ним вища - хижакові легше потрапити по приманці, що йде під поверхнею, ніж по топвотеру, такі особливості зору риб.

 

Своя гра у цієї приманки добре виражена, що розширює кількість варіантів проводок для неї. У той же час вобл ер упористий, не дивлячись на розміри (знову ж таки лопатка дає про себе знати) і це позначається на анімації не завжди добре. Спінінг повинен бути як мінімум лайтовий з верхнім тестом не менше 10г. Я тягав його спінінгом Aiko Margarita з тестом до 14 г. (все комфортно), а останнім часом спінінгом Areal від Norstream з тестом до 10 г. (але іноді хочеться чого жорсткішого).

Проводки

1. Банальна рівномірна проводка. Дуже часто вистачає її і мудрувати не доводиться.

2. Stop&Go – тут все зрозуміло.

3. Одиночні ривки. Тоді воблер хаотично нишпорить під поверхнею, що особливо не подобається (в хорошому сенсі) окуневі. Щука часто промахуэться.

4. Підмотки, щоб «утопити» воблер – пара ривків і пауза до спливання. Така проводка частенько вистрілювала по щуці.

5. Це ваша імпровізація. Іноді вистачає того, що ви просто ворушите приманкою на одному місці. Тобто експериментуйте і не зациклюйтеся на одній проводці і буде вам щастя.

У висновку зберу думки докупи і скажу, що приманка вийшла специфічною. Працювати вона буде далеко не завжди і не скрізь, тому я і не здивуюсь, що в мережі вистачає відгуків типу «не можу разловити» і т.д. Просто має бути час і місце, тоді, можливо, ви розкриєте цей воблер для себе зовсім з іншого боку. Ну і звичайно покльовки... їхня краса майже не поступається клюваню на топвотери.

------------------------------ 

Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.

Категория: Риболовні аксесуари | Просмотров: 1166 | Добавил: Vasya | Теги: щука на сс мінноу, Yo-Zuri SS Minnow 70, як ловити на сс мінноу, воблер юзурі сс мінноу, воблери юзурі, окунь на сс мінноу, що клює на сс мінноу | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
Тільки правда: яка ваша найбільша риба спіймана спортивною снастю?
Всього відповідей: 96


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz