Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 15:59
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2012 » Серпень » 5 » ЛОВЛЯ ГОЛАВЛЯ В МАЛИХ РІЧКАХ Частина 2. Вибір місця
19:16
ЛОВЛЯ ГОЛАВЛЯ В МАЛИХ РІЧКАХ Частина 2. Вибір місця

Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний.
--------------------------------------------------------------------

З назви статті ми вже знаємо, що рибалити будемо на малій річці. Таку знайти в будь-якому регіоні України не складе труднощів, головне, щоб вона впадала в середню або велику річку.

Отже, ми на березі. Багато хто вважає, що самий кращий час для рибалки уранішня зірочка і прагнуть прибути на річку якомога раніше, ще до світанку і... здійснюють помилку. Голавль – одна з не багатьох риб, які практично не клюють в передсвітанковий час. У таку рань ви на річці можете розраховувати тільки на впіймання щуки або окуня, голавліка, що попався, можна розглядати як випадковість. Особину ж пристойних розмірів зловити вам ніколи не вдасться рано вранці, в усякому разі, в моїй практиці, я такого не пригадаю.

Приїжджайте на річку за годину-півтора до того, як сонце зійде і почне пригрівати. Неспішно зберіть снасть, одягніться, перевірте все спорядження (чи не забули чого), поснідайте, подивіться по сторонам і вже потім починайте ловлю.

Не варто описувати місця стоянки голавля, простіше згадати ділянки, де його немає.

Уникайте довгих, прямих перегонів річки із слабкою або навіть середньою і сильною течією без перепадів глибин і предметів за якими голавль міг би влаштувати засідку (кущі трави, корчі, камені), не знайдете червоноперого в затонах, старицях, затоках. Ділянки річки із слабкою течією те ж не варто розглядати як житла голавля.

Саме ж класичне місце - це перекати, вхід і вихід з нього. Там завжди можна розраховувати на впіймання лобатого.

Наявність на вибраній ділянці річки населеного пункту буде не зайвим. Таке сусідство забезпечить вам досить зручний під'їзд до берега і, що найбільш важливо, підходи до води, якщо є ще і міст, то вам повезло. Як показує досвід, жителі прибережних сіл цілеспрямовано голавля ловлять рідко, а наявність додаткового корму у вигляді відходів життєдіяльності людей і домашньої худобини, привертає голавля до таких місць. Часто видно здивування на лицях селян що не рідко спостерігають за процесом лову і переконуються, що виявляється можна успішно ловити в їх рідних пенатах не тільки плотицю з уклейкою. Добре б заздалегідь провести розвідку місця майбутньої рибалки і намітити план пересування по річці.

І ось ви на березі. Я опишу деякі тонкощі, які дадуть вам можливість отримати максимальне задоволення від полювання на голавля.

Ви вибрали відрізок річки протяжністю, скажімо, 2-3 км. Розташуєтеся приблизно по середині цієї ділянки і, спершу, спуститеся в низ за течією на 1-1.5 км. Можна і коротший відрізок намітити, 1-2 км. Йдіть якнайдалі від води, але при цьому прагніть бачити її. Запам’ятовуйте всі перспективні місця, особливо ті, де ви побачите зграйки маленьких голавликів. Можна з упевненістю стверджувати, що поряд або прямо під малюками стоять і крупні особини.

Такий спосіб пересування по річці дуже зручний. Ви рибалитимете, поступово піднімаючись у верх за течією до місця своєї стоянки. Якщо вже спіймана якась кількість риби, то не буде потреби носити її постійно з собою. Діставшись нарешті до табору пересадите голавлів на запасній кукан або в садок і залиште у воді і далі, з пустими руками, продовжуйте рибалку піднімаючись від стоянки вже вгору за течією. Обловивши намічену ділянку можна повернутися до машини, відпочити, перекусити, переодягнутися, якщо ви раптом де-небудь зачерпнули води, що нерідко, на жаль, трапляється і переїздіть на наступний відрізок річки, де і повторюйте описаний цикл лову або повторіть все там, де рибалили спочатку.

------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.

Категория: Спінінгова ловля | Просмотров: 1794 | Добавил: Vasya | Теги: воблери на голавля, вертушки н, приманки на кленя, як ловити кленя, спінінгові приманки на голавля, блешні на кленя, голавль, ловля голавля на спінінг | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
Скільки Вам років?
Всього відповідей: 119


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz