Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSЧетвер, 28.03.2024, 18:03
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2012 » Серпень » 5 » Любов і ніжність – або як не зламати графітовий спінінг?
19:01
Любов і ніжність – або як не зламати графітовий спінінг?

Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний.
--------------------------------------------------------------------

Від чого ламаються спінінги і вудилища взагалі? Тут можливі тільки два варіанти: брак виробника або неакуратне поводження з вудкою. І, якщо з першою причиною ми нічого не можемо вдіяти (залишимо це на совісті виробників), то в другому випадку все залежить тільки від нас. Отже, що нам треба робити і чого робити не потрібно, щоб вудилище спінінга прослужило Вам максимально довго.

Що робити не можна?

 При переході з одного місця лову на інше, спінінг не слід нести вперед кінчиком. Вудилище завжди переноситься вперед комлем. Інакше ви ризикуєте ткнути кінчиком спінінга в землю і зламати його.

 Уважно стежите за закидом. Пам'ятаєте, що найчастіше невдачі з снастями трапляються при надмірній втомі риболова. Так, часто спінінги ламаються при попаданні приманкою по бланку під час закиді, коли вудилище знаходиться в напруженому стані. Або схожа ситуація може трапитися при відчепі приманки, коли вона несподівано вилітає з води і потрапляє по спінінгу.

Не слід перенавантажувати вудилище надмірною вагою приманки. Так, наприклад, у жодному випадку не можна кидати свинцеву ложку (50 гр.) спінінгом, тестове навантаження якого складає 5-15 гр. Якщо вам все ж таки необхідно трохи перевищити це навантаження (чого слід всіляко уникати), наприклад поставити важку колебалку при переїзді на сусіднє водоймище, то закид потрібно виконати затяжний, плавний, з великою амплітудою замаху і мінімальною початковою швидкістю приманки.

 Не намагайтеся застосовувати силу при роз'єднанні застряглих колін. Не треба кликати до цієї справи товаришів, що займаються бодібілдінгом. На цей випадок просто майте в коробці з блешнями два шматочки тонкої гуми (5*10 см), як на господарських рукавичках. За рахунок збільшення зчеплення з матеріалом спінінга і з вашими руками, спінінг не прокручуватиметься у Вас в руках і Ви легко роз'єднаєте коліна. Якщо ж привернути до процесу натовп здорових мужиків, то ви ризикуєте залишитися з скрученим в мотузок спінінгом.

 При виведенні риби, особливо в кінцевій його стадії, прагніть не заводити вершину спінінга за вертикальну лінію, що проходить через комель вудилища. Так ви створюєте дуже велику напругу у вершині спінінга, що небажано, оскільки будь-яке вудилище розраховане на роботу всією довжиною.

 При виведенні не допускайте контакту вудилища із сторонніми предметами (борт човна, дерево і інше). Так, у випадку, коли риба йде під човен, ослабте фрикційне гальмо котушки і нахиліть спінінг до води (опустіть у воду), але не торкайтеся човна. Пам'ятаєте: у напруженому стані спінінг є найбільш крихким.

 Не піднімайте рибу в човен на вудилищі, не викидайте її на берег. Спінінг для цього не призначений - він необхідний для виведення і закиду! Беріть рибу підсаком, рукою або багром.

 Прагніть не допускати контакту вертлюжка (застібки, колечка воблера) з тюльпаном. Вставка, хоча і достатньо тверда, але крихка, і від жорсткого удару може руйнуватися.

 Ну і основне, через що відбувається більшість поломок - момент відчепа приманки при мертвому зачепі. Якщо ви відчули, що приманка засіла конкретно (корч, камінь, великий пучок водоростей), то не треба піднімати вудилище вертикально і смикати "с всього дуру". Короткими поштовхами вудилища (кут між спінінгом і водою не більше 45 градусів) спробуйте звільнити приманку. Далі просто поставте спінінг паралельно воді, тобто, не задіявши його пружні властивості, потягніть на себе до звільнення приманки або обриву волосіні.

Що обов’язково потрібно робити?

 Завжди розбирайте спінінг при перевезенні в машині, катері.

 Зберігаєте спінінг у вертикальному положенні.

 Зберігаєте його в чистоті, промивши звичайною водою.

 І останнє. Пам'ятаєте, що лише не більше 1% спінінгів, чия ціна більше 50 у.о. ламаються через брак у виробництві. Основна причина більшості поломок - Ваша неакуратність.

------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.

Категория: Риболовні аксесуари | Просмотров: 1269 | Добавил: Vasya | Теги: вудилище, як закидати приманку, тест спінінга, рибалка, поломка спінінга, спінінг, тест вудилища, зберігати спінінг, зберігати вудку | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
Що ви робите з пійманою рибою?
Всього відповідей: 33


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz