Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSСубота, 20.04.2024, 12:28
Меню сайта

Форма входа


Статті про ловлю риби
Новини [45]
Новини про риболовлю на Горохівщині, Волині, Україні та в цілому світі
Риби [17]
Риби, які можна піймати в Горохівському районі.
Спінінгова ловля [55]
Все що стосується спінінгової ловлі
Боковий ківок (літня мормишка) [8]
Все про ловлю риби з боковим ківком або літня мормишка
Поправочна ловля [30]
Ловля на поправочну вудочку та все що з нею пов’язано
Донна ловля [23]
Класична донна ловля, фідер, пікер – техніка и тактика ловлі
Ловля риби з льоду [37]
Все, що стосується риболовлі з льоду.
Риболовні аксесуари [40]
Риболовні речі, дякуючи яким ловити рибу більш зручно та приємно.
Зроби сам! [27]
Все, що можна зробити своїми руками для рибної ловлі.
Відео про риболовлю [17]
Відео яке мені сподобалось і з якого можна почерпнути щось корисне.
Кухня [23]
Смачні страви, які можна приготувати з пійманої риби
Блог [98]


Главная » 2011 » Травень » 15 » Джиг-спінінг: ловля з берега на водоймах без течії
23:09
Джиг-спінінг: ловля з берега на водоймах без течії

Шановні користувачі, не забувайте коментувати статті і виставляти їм оцінки. Також голосуйте в наших опитуваннях. Буду вам дуже вдячний.
--------------------------------------------------------------------

Практично всі спінінгісти починають свою кар’єру з ловлі з берега, і, як правило, на озерах. Це пов'язано з тим, що зазвичай новачки не готові вкладати гроші в човен або катер, а починати джигувати на річках з течією, загалом, непросто. Таким чином, цей матеріал призначений в першу чергу для новачків – досвідчені спінінгісти чудово знають все описане нижче, а інші, напевно, готові ще і посперечатися. Отже, почнемо.

Вибір вудилища                 

Вудилище для берегової ловлі на озері або водосховище повинне бути довгим – як мінімум 270 см, а можна і всі 310 см. Довге вудилище має ряд переваг – воно дозволяє ефективно маневрувати приманкою у чагарниках, воно зручніше при боротьбі з зачепами, і удари хижака довга палка гасить краще.

Вибір волосіні

Волосінь краще брати міцнішу. Річ у тому, що відчепити приманку при зачепі, знаходячись на березі набагато складніше, ніж сидячи в човні а тому не рідко приходиться використовувати чисто силовий метод. Крім того, можливості маневру при виведенні теж обмежені, у зв'язку з чим витягувати рибу нерідко доводиться у форсованому режимі.

Повідець

Знаєте, яке відношення повідець має до лову з берега? Правильно, ніякого. Повідець повинен бути присутнім завжди, якщо існує хоч щонайменший шанс зустрітися з щукою.

Приманки

При виборі приманок слід виходити з тонкостей того або іншого водоймища, проте у будь-якому випадку половина вживаних приманок повинна бути зроблена у вигляді незачепляйок. Саме вони використовуються в першу чергу – прострілюючи незачепляйкою акваторію, ви можете достатньо точно визначити місце розташування корча, водних чагарників з тим, щоб не використовувати на даних ділянках більш «зачеписті» відкриті приманки

Грузила

З одного боку, маса приманки при ловлв на озері повинна бути мінімальною – це істотно збільшує час падіння приманки, з іншої – важка приманка дозволяє збільшити дальність закиду. Вирішити це протиріччя можна тільки одним способом: беремо спінінг з невеликим тестом і використовуємо оптимальні для нього грузила.

Відчеп

Використання відчепа дозволяє істотно знизити кількість приманок, що залишаються на корчах. Найпростіший відчеп – це важкий карабін альпініста, надійно прив’язаний до міцного шнура. Вартість такого пристосування мінімальна, а нервів і грошей воно збереже багато. Альтернативний варіант – так звана «кицька» і міцний мотузок: «кицьковий» відчеп дозволяє просто витягувати невеликі корчі зі всім, що за них зачепилося.

Джиг в зарослих місцях

Джиг в чагарниках практично неможливий, проте, якщо ви бачите вікно розміром хоч би метр на метр, не полінуєтеся зробити туди пару закидів. Щука дуже часто стоїть в таких вікнах, підстерігаючи необережну рибку. До речі, вірогідність клювання буде декілька вище, якщо ви використовуватимете не підгружений силікон, оснащений тільки офсетним гачком. Така приманка падає дуже повільно, що дає щуці додатковий і абсолютно непотрібний для неї (і такий бажаний для нас) шанс.

Обхід водоймища

Якщо береги і прибережна зона дозволяють робити закиди і проводки в будь-якому місці, то потрібно просто йти вздовж берега, монотонно простукуючи акваторію і затримуючись лише на виявлених ямах, звалах і біля корчів. Якщо ж пройти по берегу можливо далеко не скрізь, а уздовж берега раз у раз зустрічаються чагарники очерету і інших водних рослин, доводиться задовольнятися невеликими вільними ділянками. Починати варто з найбільших виходів, що надають ширші можливості для закиду. Якщо жоден з таких виходів не дає бажаного результату, потрібно переходити до вузьких доріжок.

Дуже допомагають при береговому лові так звані «забродники», які дозволяють спокійно подолати зарослу очеретом область і тим самим дістати доступ до більшої частини акваторії. Так, вони важкі, так, в них жарко, але все таки це краще чим стояти на березі і сумувати, дивлячись на стіну з очерету.

------------------------------
Копіювання матеріалів дозволено тільки із згоди автора із посиланням на сайт www.on-fishing.ucoz.com - Риболовля на Горохівщині.
Категория: Спінінгова ловля | Просмотров: 1399 | Добавил: Vasya | Теги: джиг-спінінг, Джиг в чагарниках, водойма, забродники, карабін альпініста, Відчеп, ловля з берега, чагарники, офсетний гачок, не підгружений силікон | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архив записей

photo
Наш опрос
Скільки Вам років?
Всього відповідей: 119


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Друзья сайта
  • Все об играх
  • Мой заработок в Интернете
  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz