Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSВівторок, 16.04.2024, 16:52
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про ловлю боковий ківок та мормишку » Секретні місця
Секретні місця
VovkaДата: Понеділок, 19.03.2012, 00:31 | Сообщение # 1
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні виїхав на одну секретну водойму на літню мормишку. Ловив на мотиля. З самого початку клювала дрібна плотиця і окунь (+ - 30 грам). Переміщаючись по берегу і шукаючи рибу в одному місці знайшов карпиків, карасиків і окунців, 100-150 грам. Риба клювала жадно, але через 25 хвилин покльовки зникли. Клюнула в мене сьогодні велика риба, я її потримав 10 секунд і вона зійшла. tongue Подальші пошуки були невдалі, таке враження, що вся риба в водоймі відказувалася їсти мого мотиля на мормишці.
Як завжди на водоймі бродили браконьєри. angry


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Неділя, 25.03.2012, 23:13 | Сообщение # 2
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Та сама водойма, плюс такий сильний вітер, що виривав вудку з рук. Рибаків майже не було, браконьєрів бачив 2-х. Сьогодні мені повезло піймати карпика 665 грам і амурчика 435 грам. Карась приблизно 200 грам втік. Після того, як я використав весь мотиль, пройшовся спінінгом, але покльовок не було.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VasyaДата: П`ятниця, 20.04.2012, 22:51 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Їздив сьогодні з татом перевірити одну секретну водойму на мормишку з боковим ківком. Година ловлі принесла нам всього одного карасика під лодоню (я піймав) і 7 окунців, які були відпущені. Перевіривши декілька ям ми вирішили поїхати в Холонів.
 
VovkaДата: Понеділок, 17.09.2012, 00:32 | Сообщение # 4
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
На вихідних мені пощастило піймати 2 лини - 380 і 530 грам. Лини боролися сильно, куди хотіли туди пливли. Волосінь 0,14 не дозволяла ними керувати.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VasyaДата: Субота, 08.03.2014, 20:41 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Звіт за 3 березня 2014 року – відкриття сезону літньої мормишки 

 Після відкриття спінінгового сезону, потрібно було відмивати велосипед від грязі, бо так вліз в болото, що колеса не крутились.
Велосипед відмив, снасті перевірив і вирішив 3 березня відкрити сезон по літній мормишці (боковий кивок). Річка відкрита від «твердої води», та і багато водойм, повз які я проїжджав, вже без льоду.
На річці не було жодного риболова. Розмотую свій 6-метровий хантер, наживляю мотиля і перевіряю свої улюблені місця. Перша покльовка відбулася за 5 хвилин, маленький сопливий йоржик повертається назад у річку. 

Скажу чесно, я розраховував на карасика чи амурчика, але практично на всіх моїх точках клював маленький йоржик і час від часу окунець. Виловивши з десяток «сопливих», в мене сходить амурчик грам 100. Як я не старався грати мормишкою, але нічого путнього не піймав.
Складаю хантер і збираю спінінг. Потрібно ще перевірити саморобні блешні мікро-коливалки і нові воблери. Покльовок я не побачив, але через сильний вітер 15 метрів шнура прийшлося викинути.
Блешні працюють навіть з поводком, думаю в цьому сезоні непогано будуть працювати по кленю, та і окунці не повинні їх пропускати.

Матеріал з сайту I love to fish
 
VasyaДата: Вівторок, 06.05.2014, 13:29 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Звіт за 22 березня 2014 року
Цілий тиждень працював в дома біля хати: пересаджував малину, червоні та білі порички та чорну смородину, посадив картоплю. В суботу відпочиваю, а значить їду ловити рибу.
В п’ятницю закалатав манку на воді, планував ловити плотичку і верховодку на поплавок в проводку але все по порядку.
Приїхав на річку пів на одинадцяту і почав ловлю на мормишку з черв’яком. Практично зразу ловлю маленького амурчика.

Через деякий час витягую карасика. На вулиці тепло і риба проснулася.

А ось і йорж почав покльовувати, але як не дивно маленький окунець практично не клював. Зате почав клювати карпик, а це значить, весна прийшла і вся риба проснулася, крім лина.

Продовжую ловити на літню мормишку і отримую сильну покльовку. Відпускаю волосінь і спочатку думав, що це карась вагою пів кілограма, але після 5 хвилин боротьби (риба дуже сильно боролася) беру рукою з води амурчика вагою приблизно 400 грам. Рибу не фотографував, бо біля мене вже «мостилося» 2-х рибаків.
Відкладаю вудку з літньою мормишкою в сторону і розкладаю махову вудку довжиною 7 метрів. Вирішую попробувати половити рибу на «манну бовтанку». В дома приготував манку (запакував її  в шприц), а на рибалці манка зробилася рідкою і взагалі не трималася на гачку. В мене такий  випадок вперше. Мах в сторону і продовжую ловити на літню мормишку, де виловлю декілька карпиків та амурчиків.
Один з рибаків, що сидів біля мене виліз мені практично на голову, став біля самого берега в червоній кофті і на мормишку почали клювати одні йоржи. 30 хвилин я ловив один за одним йоржики, а потів взяв махове вудилище і на червоного черв’яка почали клювати карпики вагою до 200 грам (на літньою мормишку ловив на відстані 5 метрів від берега, а маховою вудкою 12-13 метрів).
На одній з покльовок відчуваю, що на тому кінці риба більша як 200-грамовий карпик. Махова вудка «Флагман» відпрацювали на славу. Хоча риба і «вийшла» на течію, але після недовгої боротьби я беру рукою амурчика вагою 400 грам.
Ще половив пів години, де в улові був маленький карпик і поїхав додому.
Сьогодні я ловив наступними вудилищами:
-          літня мормишка (боковий ківок) – нью хантер 6 м;
-          поплавок – флагман легасі поле 7 м.

Матеріал з сайту I love to fish
 
VasyaДата: Вівторок, 06.05.2014, 13:31 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Звіт за 3 квітня 2014 року

Вдалося сьогодні порибалити 3 години. Ловив би і довше, але сильний вітер і маленький дощик змусили мене їхати додому.
Ловити почав 7-метровим махом на черв’яка, але пів години просидів без покльовки. Достаю улюблену вудку з боковим кивком і пробую шукати рибу. Після десятка йоржів ловлю 2 карасика і кльов на точці затухає.



Переходжу на інше місце де знову ловлю карасика і йоржі мене просто виганяють своїми клюваннями як з кулемета.



На новому місці ловлю пузатого окунця, який повертається назад в річку нереститися.



І тут як налетить вітер, мою 6-метровку важко втримати. Вертаюся до велосипеда де виловлюю карпика на лодоню і додому. Не хочу більше мокнути під дощем, щоб «викручувати труси».



Сьогодні піймав 4 види риб: йорж, карась, короп і окунь.
П.С. Позавчора на літню мормишку клюнула щучка (на вигляд 200 грам), яка зачепилася на гачку за край губи, що не дозволило їй перерізати волосінь своїми гострими зубами.



Матеріал з сайту I love to fish
 
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про ловлю боковий ківок та мормишку » Секретні місця
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz