Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 05:01
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про спінінгову ловлю » Звіт: ловля в секретних місцях на секретні приманки
Звіт: ловля в секретних місцях на секретні приманки
VovkaДата: Середа, 05.10.2011, 23:30 | Сообщение # 1
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні піймав 3 окуня: 561 грам biggrin , 318 грам biggrin і 100 грам smile


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
nameДата: Субота, 08.10.2011, 23:17 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Користувачі
Сообщений: 51
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Окуня зачетные. Поздравляю. biggrin
 
VasyaДата: Четвер, 13.10.2011, 22:04 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
На що клюнули ці красені. Всеодно вже майже кінець сезону?!!!
 
VovkaДата: Субота, 22.10.2011, 23:14 | Сообщение # 4
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (Vasya)
На що клюнули ці красені.

На воблер. Як клюнув окунь на 561 грам, я думав що це щука на 2 кг. surprised


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Понеділок, 07.11.2011, 21:44 | Сообщение # 5
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
В неділю їздив на секретну водойму половити щуку й окуня. Ловили з берега. Вирішив перевірити саморобного воблера (довжина 7 см, вага 7 г.) і як виявилось недарма. З першого ж закиду клює щучка 400 грам, але біля самого берега сходить. Ну, думаю, сьогодні на цей воблер ще мають бути покльовки. Змінивши декілька місць роблю наступний закид, підмотую воблер і чують покльовка, підсікаю і з води вискакує щука, а воблер в морді застряг, від нижньої до верхньої губи (як розкривають щуці морду, щоб засушити голову на пам’ять). Думаю, хоч би не зійшла. Ще одна менша свічка і бачу, що воблер вона виплюнула, але сіла на гачок. Ще трішки боротьби і щука на березі.

На вигляд щука тягнула мінімум на 1,5 кг. Як на зло вагу забув дома, добре що телефон з собою взяв.

Радості, повні штани. Адже щука клюнула на воблер, який я зробив сам.
Наступну годину клювань на вобл ер не було і я вирішив поставити силікон, який приніс мені 2 щучки 400 і 150 грам.

Малюки були відпущені підростати, а під кінець рибалки я ще достав з води чиюсь вертушку Mepps Aglia № 3.
Вечором зважив щуку – 1.898 грам.

Це не рекордна щука, але недільний віддих – супер, не дивлячись на сильний вітер.


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом

Сообщение отредактировал Vovka - Понеділок, 07.11.2011, 21:49
 
VovkaДата: Неділя, 08.01.2012, 15:39 | Сообщение # 6
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Христос народився!
7 січня погода була весняною +5. Я такої теплої погоди зимою ще не пам'ятаю, практично половина зими вже пройшло і всі рибаки повинні були ловити рибу з льоду на мормишки, блешні, балансири, жерлиці, а тут льодом і не пахне.
Після сніданку беру спінінг, приманки та їдемо з колегами на секретну водойму в надії піймати окуня або щуку. В 12 годин ми вже полоскали приманки, але водойма була наче мертва. В 2 години в мене клюнула перша щука в 2012 році, зробила 2 свічки і була успішно заведена в підсак (вага щуки — 1,330 кг.).

(вибачайте за погане фото, але щука грязна, бо коли я її хотів сфотографувати - вона почала пригати і лазити по землі. Біля водойми почав хапати мороз за пальці і я не хотів ї мити в воді).

Через 30 хвилин була реалізована ще одна покльовка — щучка 250 грам, яка була відпущена підростати.

В колег було по одній покльовці, але рибі вдалося втекти.
Під вечір почав братися морозець, через полярики я побачив як починають з'являтися кусочки льоду і ми поїхали додому. Рибалка вдалася, спінінговий сезон 2012 року відкрито, але маю надію і бажання половити таки рибу з льоду.
Я був здивований, що на водоймі крім нас не було жодного рибака.


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VasyaДата: Субота, 07.04.2012, 10:52 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Вчора на одній секретній річці відкрив свій спінінговий сезон. З другого закиду піймав щуку на 1,14 кілограма (купив собі електронну вагу китайського виробництва). Риба була вже без ікри. Фотографій не робив, бо фотоапарат з собою не брав, щоб не намочити через дощ.
 
VasyaДата: Четвер, 03.05.2012, 00:06 | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні вперше піймав окуня на попер. Ловив на міляку - всього 20-30 см глибини. З першого закиду на 4 чи 5 бульку була покльовка і окунець на лодоню був успішно виведений на берег.
Шкода, що фотоапарат з собою не взяв. sad Чому риба клює тільки тоді, коли фотоапарат залишаю дома.
 
VovkaДата: Середа, 15.08.2012, 00:12 | Сообщение # 9
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Сьогодні через силний вітер міг не поїхати на рибалку, але так як свято Маковея і дома нічого не можна робити вирішив перевірити одне секретне місце. Водойма сильно заросла, але місця щоб закинути приманку хватає. За 2 з половиною години я піймав 3 щучки: 2 по 300 грам і одна - 150. Під кінець рибаки за приманкою до самого берега йшла щука десб 800-1000 грам, але так і не захотіла атакувати мою приманку.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VasyaДата: Вівторок, 26.11.2013, 22:57 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Спінінгова ловля на малій річці за 09.11.2013 р.

В суботу вирішив прогулятися зі спінінгом на маленькій річці недалеко від дому. На рибалку приїхав в 10 годин, зібрав спінінг і почав ловити на білий віброхвіст фірми Relax довжиною 8 см. На одному місці довго не затримувався. Так змінюючи місце за місцем я отримав покльовку. На дворі пізня осінь і окунь  вагою 180 грам атакував мій 8-ми сантиметровий віброхвіст.



Змінивши ще декілька точок ловлі я поміняв віброхвіст на блешню коливалку фірми Condor вагою 11 грам і довжиною 5 см. Пройшовши приблизно пів кілометрів річкою покльовок на коливалку не було і я поставив воблер Kosadaka Inborn (колір CNT, модель XS 60 F). Нажаль на нього я отримав тільки 1 удар хижої риби. Зміна приманок на точні не принесла покльовки хижачки, мабуть вкололася гачком воблера. Нажаль осінній день короткий і потрібно було збиратися додому. Тому на останню перспективну точку я вирішив «обстріляти» воблерами (Kosadaka Inborn, Salmo Perch та YO-ZURI Crystal Minnow), силіконом (віброхвости релакс та маннс та твістери релакс) та коливалками (кондор, спінекс та якась блешня з часів СССР). Нажаль покльовок не було і я поїхав додому.
На протязі всієї рибалки падав дрібний дощик, тому прийшлося вдягнути рибацький плащ. Мабуть через таку погану погоду на протязі суботньої рибалки я зустрів тільки одного риболова, який піймав декілька карасиків на поправочну вудку.
Снасті, які я використовував на рибалці:
Спінінг: Golden Catch Sprinter довжиною 2.70 м. та тестом 10-30 гр.;
Катушка: Line Winder EP2000.;
Волосінь: Globe 0,25 мм.
Приманки:
Воблери:



Kosadaka Inborn колір: CNT модель: XS 60 F;
Salmo Perch колір: HP (Hot Perch) модель: PH8F;
YO-ZURI » Crystal Minnow колір: HBL (Holographic Black) модель: F7.
Силікон: віброхвисти і твіст ери фірми Relax (Релакс).



Блешні: коливалки СССР, Condor, Spinnex.


Більше інформації на I love to fish
 
VasyaДата: Вівторок, 26.11.2013, 23:36 | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Спінінгова ловля на ставку за 17.11.2013 р.
Погода сьогодні видалась не дуже. Сильний вітер, температура на вулиці +4 і мій товариш відмовився їхати на рибалку. Нічого не зробиш і я сам йду на автобусну станцію щоб добратися до ставка недалеко від міста. Автобус, який мав відправлятися у 8.30 год. не приїхав і прийшлося чекати іншого, який відправлявся 8.55 год.
Приїхавши на ставок і зібравши снасті я приступив до ловлі риби. З самого початку розраховував на окуня і тому зупинившись на дамбі в бій пішли силіконові приманки. Джигував я десь з годину але покльовок не було, та і в інших рибаків, які проходили повз мене справи були не набагато кращими (один окунець на чотирьох рибалок). Так як покльовок не було, вирішую пройтися берегом до більш мілкіших місць у водоймі. Перша покльовка в мене відбулася в кінці ставка, окунь підійшов за приманкою практично під самий берег, атакував віброхвіст, але на гачок не сів. Міняю силіконові приманки, але покльовок немає. В бій пускаю воблери: 35 ріджа в кольорі 824R і черфула від пунтона 21 (модель 34F-MR) в кольорі 005 але покльовок немає. Ставлю воблер косадака інборн (модель XS 60 F) в кольорі CNT в надії на щуку і тут зразу покльовка і на гачку окунь.



Закидаю інборн ще раз і знову окунь атакує мій воблер.



Більше покльовок на інборн не було, а на маленький твістер я получив 2 ударчики від риби.
Від холодного вітру я так змерз, що вирішив збиратися і їхати додому. По дорозі зайшов на дамбу, щоб перевірити сьогоднішній робочий воблер інборн, але покльовок не було. Зібравши снасті я пішов на автостанцію і рибалка на цьому була завершена.
Снасті, які я використовував на рибалці:
Спінінг:
Shimano Catana CX 240L та тестом 3-14 гр.;
Konger Carbomaxx Team Spin 270 та тестом 0-10- гр.;
Катушка:
Line Winder EP1000;
Line Winder EP2000;
Волосінь і шнур:
Globe 0,25 мм.;
Power Pro 0,1 мм.
Приманки:
Силікон: віброхвисти і твістери фірми Relax та Manns (Релакс та Маннс) доповнені спіннербейтом.



Воблери:
Kosadaka Inborn колір: CNT модель: XS 60 F;
ZipBaits Rigge 35F 824R;
Pontoon 21 Cheerful, колір 005, модель 34F-MR.

Більше інформації на I love to fish
 
VasyaДата: Вівторок, 26.11.2013, 23:41 | Сообщение # 12
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Спінінгова ловля на малій річці на човні за 21.11.2013
Вирішив в четвер закрити сезон по ловлі риби з човна. Попросив брата, щоб він вивіз мене на автомобілі на малу річку і в 8.00 я вже на воді. Починаю обловлювати заплаву силіконами і блешнями, але покльовок не було.
На диво в кінці листопада погода просто супер. +10, час від часу виходить сонечко і слабенький вітерець, але риба клювати не хоче.
Так як на заплаві покльовок не було, вирішую пливти і шукати перспективні місця вверх по течії по руслу. Місця тут просто чудові.



Основна глибина 1 метр, зустрічаються ями до 2-х метрів, але на моє повне здивування риба і тут клювати не хоче.



Я проплив вверх по течії приблизно 3 кілометра, відмітив для себе на майбутнє багато перспективних місць, жалко тільки, що на останній в цьому сезоні рибалці з човна я не поборовся з рибою.



На годиннику вже 15.00 і пора збиратися додому. На заплаві зустрів 3-х рибаків, які також «полоскали» спінінгові приманки – в них також жодної покльовки.
Снасті, які я використовував на рибалці:
Спінінг:

Telescopic Spinning Rod.
Катушка:
Line Winder EP1000;
Line Winder EP2000.
Волосінь і шнур:
Globe 0,25 мм.;
Power Pro 0,1 мм.
Приманки:
Силікон: віброхвисти фірм Relax та Mikado (Релакс та Мікадо).



Воблери:
Strike Pro Challenger X колір 017, модель EG-076DL;
YO-ZURI Crystal Minnow колір HBL (Holographic Black) модель F7;
YO-ZURI 3D Crank Колір PTS (Tenn Shad), модель R726;
Kosadaka Inborn колір CNT, модель XS 60 F;
YO-ZURI L-Minnow колір M101, модель F199.

Блешні:
Коливалка похожа на Атом з часів СССР;
Mepps Aglia 4;
Mepps Aglia long 2.



Більше інформації на I love to fish
 
VasyaДата: Субота, 15.02.2014, 22:18 | Сообщение # 13
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Відкриття спінінгового сезону – 08.01.2014

Зима повинна бути
зимою: мороз, сніг і холод. А виходить, що на новий рік приходиться «місити»
болото, а не милуватися красивим засніженим містом, де все сміття заховано під
снігом.
Ну що ж, прогноз
погоди на сьогодні обіцяв сонячний день (а насправді на протязі всієї рибалки падав дощ) з температурою 8 градусів тепла я і вирішив
пройтися річкою зі спінінгом – відпочити, перевірити нещодавно куплені воблериі якщо дуже повезе – навіть щось впіймати.
В 11 годин я був
вже на річці, зібрав спінінг і почав ловити на воблер «Kosadaka Ion XL», але
покльовок не було. Гра воблера мені сподобалася, думаю він ще покаже себе за
кращої погоди. Далі в бій пішла вертушка «Маньячка Поліглот № 1» і на неї такожне було покльовок.
Вирішую
перебратися на канал і зробити декілька закидів на джерелі. Поїхав на
велосипеді навпростець і попав в таку грязюку, що колеса в велосипеді не
крутилися.



На джерелі риба
також клювати не хотіла і я вирішив пройти річкою до асфальтованої дороги і
їхати додому. Половину маршруту по річці вирішив обловити вертушкою «Меппс
аглія лонг № 00», де я також не отримав жодної покльовки. Іншу половину
маршруту я ловив на воблер «Strike Pro Archback 35SP» і вже в самому кінці
маршруту мій воблер атакувала щучка вагою приблизно 200 грам.






Спінінговий сезон
відкрито, але я чекаю морозів. Зима на дворі і «місити» болото мені вже
надоїло.
Снасті, які я використовував на рибалці:
Спінінг:
Shimano Catana CX
240L та тестом 3-14 гр.
Катушка:
Line Winder EP1000
Шнур:
Power Pro 0,1 мм.
Приманки:
Воблери:
Kosadaka Ion XL,
колір PSSH;
Strike Pro
Archback 35SP, колір 604-264 та EG-125E
Блешні:
Маньячка поліглот
№ 1, мідь;
Меппс аглія лонг
№ 00, срібло та золото.


Більше інформації на I love to fish
 
VasyaДата: Вівторок, 06.05.2014, 13:26 | Сообщение # 14
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Звіт за 8 березня 2014 року
Для початку хочу привітати самих милих, красивих жінок з святом «8 березня»! Бажаю Вам великої любові, жіночого щастя, міцного здоров’я, родинного затишку і всього самого найкращого.
Зі святом Вас, шановні рибачки.
8 березня з самого ранку привітав дівчат та жінок з святом і вирішив поїхати на рибалку, оскільки на дворі світило сонечко і було тепло. Снасті вже були готові, добавив лише декілька нових воблерів, щоб перевірити, як вони працюють.
На річці вода впала на 20 сантиметрів, течії практично не було. Розмотую «Нью хантер» 6 метрів, наживляю мотиля і починаю провіряти свої ямки. Сьогодні знову клював йорж, але вдалося піймати і окунця вагою 50 грам. Знову на літню мормишку я не піймав білої риби.
Складаю спінінг, ставлю вертушку мепс аглія лонг № 00, і в бій. Декілька закидів і без удару відчуваю тяжкість і бачу як на тому кінці шнура хтось «веде» мою вертушку в сторону. Спочатку думав, що щучка, але підвівши рибу до берега побачив, що це окунь. Риба на вигляд 100-120 грам.

Пройшов ще декілька перспективних місць на річці і не побачивши жодного клювання, зайшов ще на канал в пошуках щуки. На каналі глухо, зустрів 2-х рибаків в яких жодної покльовки. Пополоскав ще трохи приманки і додому.
Де ж той перед нерестовий жор щуки?

Більше інформації на I love to fish
 
VasyaДата: Вівторок, 06.05.2014, 13:36 | Сообщение # 15
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Звіт за 16 квітня 2014 року
Сьогоднішній день вирішив присвятити спінінгу. На водойму приїхав в 11 годин і розпочав ловлю з секретної приманки. За 3 хвилини відчуваю удар, спочатку подумав, що то щука, але коли підвів рибу до берега – побачив що це окунь. Риба була без ікри, приманку ковтнула практично повністю. Цей окунь рекордний в цьому сезоні (спінінг), довжина риби 29 см і вага 260 грам.

Після секретної приманки пробував ловити на «залізяки» блешні коливалки та вертушки, але риба клювати не хотіла. А ось на малюка черфула від понтона 21 клюнула щука вагою приблизно в 350 грам. Подобається мені цей малюк.

На приманки юзурі риба також клювати не хотіла, л-мінноу та попери зз і 3дс просто прополоскав, так само як і твістерок з 2-ма хвостами.
Тільки хотів поставити саморобного воблера, як з неба почав сипати град з дощем і потрібно було терміново закінчувати рибалку.
Погода сьогодні була паршива, холодний вітер, то світить сонце, то падає маленький дощик і на останок град з дощем.

Сьогодні я ловив цими приманками


П.С. Вчора вийшов на річку в межах міста де піймав окунця вагою 100 грам на вертушку мепс аглія лонг №0. Браконьєри на річці просто знахабніли, електровудки, неводи та сітки тут круглий рік: зимою і літом.


Більше інформації на I love to fish
 
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про спінінгову ловлю » Звіт: ловля в секретних місцях на секретні приманки
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz