Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 14:45
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про спінінгову ловлю » Хрінницьке водосховище (Хрінники)
Хрінницьке водосховище (Хрінники)
VasyaДата: Неділя, 11.11.2012, 00:53 | Сообщение # 16
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

9.11 з колегою мали нагоду перевірити Хрінники на наявність риби,і шо можу сказати-щучка покльовує.


P.S. а на рахунок дайверів,то скільки плаваю по водосховищу,в конфлікт ніколи не вступав,всі особини привітно обминали на дальність забросу.Ну а якщо колись ненароком зайде в зону то...
 
VasyaДата: Неділя, 11.11.2012, 23:15 | Сообщение # 17
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

Мої вітання шановні колеги рибалки. Вчора 10.11 з Віктором пробували порибачити на водосховищі в районі дамби, з ранку досить непогано ловився окунь, один навіть повівся на третій предатор з годин десяти кльов як обрізало, вирішуєм завершити рибалку на великі воді і спробувати вдачі на річці за дамбою, насилу знайшли точку де трошки покльовував полосатий правда весь незаліковий, також в прилові був один міні головень, о така вийшла рибалка .
Фото додаю.

 
VasyaДата: Середа, 14.11.2012, 22:36 | Сообщение # 18
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

Привіт усім...Сьогодні і я після довгої перерви побував на Хрінниківському в/с... За традицією спустився в Набережному біля церкви, там і вийшов на воду...Туман був конкретний...Обійшов свої улюблені влітку місця, і нуль...Нічогісінько...Пішов тролити, заблукав, туман, а я їжак, у човні...Спіймав сітку, путанка, класна була, порізав, добре що не видно з берега...Виручив компас, який завжди зі мною, часто буваю на грибах...Дійшов до палів, перед "кірпічкою", і мав одну покльовку зубатої, але не моє щастя...Зробила на поверхні кульбіт, і звільнилась, хоча наче-б і просікав...Показалась ненадовго в кульбіті, оцінив, вагою не менше 3 кг...І на цьому усе...Більше не клювало, туман розсіявся, але марно...Уже в 13-00 був на березі і вертав до дому...Отака була у мене рибалка, не мій день, як я кажу...
 
VasyaДата: Неділя, 18.11.2012, 22:48 | Сообщение # 19
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

Все почалось з того, що колега ловить щук на Хрінах непадєцкі. Ну, в звітах не палиться, бо скажуть "торбохват" і т. д , а він людина вразлива, береже себе. Але нам розказав, показав - так і так, шед 4 масло, два падрива - єсть. Спокусились, щук захотілось, поїхали, я і Діма, з ним. Колега на моторі, ми на веслах, але ж друг - на буксир. "Я вас поставлю на точку!" - каже. Відбуксував. "Тут!". Холод, вітер пекельний, кидаємо якір. Друг наш, тоже ніби стає метрів 20 від нас, макає приманку, заводить мотор і за горизонт. Ловимо годину, другу...четверту, масло, два падрива, рученьки терпнуть. Результат - зловив Діма "швайку" і втопив з горя. А з колегою вже була розмова, і ще буде.
 
VasyaДата: Неділя, 02.12.2012, 21:07 | Сообщение # 20
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

В суботу рибалив на водосховищі в районі с. Липа.
Вже на під"їзді до водосховища помітив, що дуже низький рівень води. В місці де річка Липа впадає в водосховище вода відійшла від очеретяних заростей метрів на два. На водосховищі в місцях де в минулі роки "паслась" щука глибина півметра. Як сказав один з місцевих рибалок воду скинули якраз напередодні. Довелося міняти заплановану тактику рибалки і обловлювати звали в русло. Хижак був, але майже всі покльовки дуже акуратні. Гарний горбач засічений за край губи зійшов біля самого човна. Півкілограмове щуреня також втекло поки я включав фотоапарат для фотосесії в воді. Все рівно випустив би, але шкода що фотографія не вийшла. П"ять окунів, які взяли воблер "по людськи" ))), а не вприкуску як для цієї пори досить активно опиралися виважуванню. Значить окунь активний і якби не спуск води можна було б розраховувати на кращий улов. Є надія, що це була не крайня рибалка з човна в цьому році. Поживемо - побачим.
 
VasyaДата: Понеділок, 10.12.2012, 22:11 | Сообщение # 21
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

Давно не писав звітів про рибалку, то не було часу, то ліньки, а то просто і писати не було про що. Ось вирішив все відкласти і ознайомити Вас про одну нашу вилазку на одне з моїх улюблених рибальських місць – Хрінницьке водосховище. Озеро всім відоме, тому багато про нього писати не буду, але декілька слів скажу. Почалось все з 2006 року, одні мої знайомі завезли і показали місця, а далі сподобалось і як у всіх буває набирався власного досвіду на цій водоймі по різних місцях. Згадую декілька рибалок на яких не було ні удару , а потім за годину до від’їзду починалось..... , а також бували і такі що клювало відразу а потім як обрізало. Але в цьому і сама суть рибалки як на мене, чекаєш на всій шанс зловити свій трофей.
Славиться водосховище своїми великими окунями, найбільшого якого я впіймав заважив 780 грам, наразі це найбільший мій успіх. Але на цій осінній рибалці ставка по приманках робилась на ловлю щуки, зокрема трофейної, вона там є, але дуже прошена .
Приїхали ми 20 жовтня десь біля 12 години дня на базу Лагуна , що знаходиться в селищі Боремель, зібрали спорядження і вперед. Відразу на трійник забагрилась синявка чи як її називають місцеві верховодка , о , значить мальок є, має бути і щука.

До 18 години більше риби ми не побачили, виходи щуки були , але клювати на відріз відказувалась. Вирішили йти на берег і відпочивати. Так і зробили . Вечеря ,відпочинок, і зранку відразу на воду.
Новий день видався похмурим , але в плані улову кращим , ближче до обіду вийшло сонечко , стало веселіше але вітер був сильним, тому більшість місць вибирали ближче до заливів, де вітер не був такий агресивний. Кльов був не дуже , але під обід мені повезло – взяла щука , як потім зважили 3,4 кг, взяла на глибині 1,5 метра (щука була покусана більшою від себе, тим не менше заковтнула приманку по сам повідок) на території яка вся була вкрита ліліями, які впали на землю.


І по приманках. Ловив я двома спінінгами , один до 20 грам , і один джерковий до 120 грам. Зразу скажу на джерки не брало взагалі, тому описувати приманки не варто. А на простий спін брало на косадаку іон 110 мм (акурат найбільша щука була зловлена на цю приманку, колор HT), сквад міннов 65 та 80 мм, страйк про тіні бастер , сміт джиб (декілька кокунів взяли на нього), косадака інтра 95 мм, всі щуки на мілинах були взяті моїм другом Василем тільки на цю приманку, і ще з 15-20 приманок які описувати буде довго , які не спрацювали в той час , але працюють на інших водоймах. День пролетів незамітно і скоро, після не довгих зборів нас чекала дорога до Львова .
В заключенні закидаю декілька фото трофеїв, а також красивих пейзажів цього чудового водосховища.

Рибалкою ми були задоволені, особливо я, зловлений трофей найбільший у цьому році для мене, з десяток кокунів від 150 до 200 грам, та ще 6 щуриків яких ми втопили. Головне добре відпочили та провели час. А як кажуть час проведений на рибалці в залік життя не йде. Їдьте на рибалку, свій трофей Ви завжди зловите , головне в це вірити. Ні хвоста Вам ,ні луски.
 
VasyaДата: Неділя, 06.01.2013, 23:35 | Сообщение # 22
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

Проїжджали повз ГЕС і помітили, що велика ділянка на вдсх без криги, на зворотньому шляху вирішили зупинитися і спробувати порибалити. Нажаль активності не помітили, зате по другий бік ГЕС, на заплавці окунець проявив себе, хоча теж досить неохоче.

Ну не тільки окунь себе проявляв браки теж, витягнули і знешкодили сітку, звільнену рибу відпустили.

Сітка виявилась "зачьотною" - більше двох десяток плотвичок, один головник та кілька окунів.
Сітці не повезло, а ось рибі доля посміхнулась.
Кльов вельми проханий, однак час від часу смикає.
 
VasyaДата: Середа, 08.05.2013, 16:39 | Сообщение # 23
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали 

Риболовля того дня видалась доволі цікавою і вкотре повчальною. У програмі непросто риболовля та спілкування, але й обмін досвідом та тестування новинок. Як часто буває перший закид приносить першу рибу – тут не зовсім несподівано клює щучка. На цю пору в Набережному досить часто можна зустріти щупачка і ця зустріч відбулась. Напередодні готуючись до риболовлі спеціально комплектуюсь новими снастями: спінінг Favorite Synapse SYS702 ML, 4-16 гр., ставлю за основу шнур від Sunline Troutist Area PE 0.2 (мабуть один із самих тонких шнурів); на поводок ставлю флюр Sunline FC Tornado V Hard у діаметрі 0,148 мм. За приманку використовую також новинку від ТМ Crazy-Fish новий твістер у кольорі «фіолет» ANGRY SPIN 2,5 см. Результат дрібний щупачок на березі для фото сесії.



Зрештою, далі діло пішло веселіше. Достатньо було находити нові місця та раз по раз змінювати приманки. Гарно зарекомендували себе й інші новинки, зокрема приманка від Reins AJI ADDER BUBBLE 001 Watermelon seed



На останок спробували у ловлі головня. І хоч того часу кілька хвилин – вдається із колегою взяти по одному непоганому екземпляру та отримати ще по одному клюванні.
Цього разу знову у фаворі козирні колєбалочки

 
VasyaДата: Неділя, 14.07.2013, 00:34 | Сообщение # 24
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

Пришлось преодолеть множество проблем (преград), чтоб этарыбалка на Хренниках состоялась...
Выезд 13.07 в 2:30 и на рассвете мы на воде
Водоёмусловно-знакомый - бывал но давно.
Цель - крупный окунь.
Поискали на русле, нопопался только 1 не крупный на джиг. Решили перейти на известное место.
Окунь там нашёлся, ноне массовый и не всегда такой как хотелось, ну а действительно крупного так и не было вовсе.
Всё бы ничего, нопроцесс усложняла погода - холод 16 градусов, ветер и проливной дождь в 3 захода...
Мне удалось приловить3 щучки (1 отпустил), был сход чего-то приличного.
Хотя мне все 3 часа,что удалось поспать перед рыбалкой снилось как твичу большими воблерами ещё больших окуней , рыбалку сделала единственная блесна - Аглия Лонг  (поверьте перепробовал многое из коробок).
В целом доволен, темболее, что и встречные рыбаки были не в духе и сторож базы сказал, что мы умеем ловить рыбу   - кто вернулся до нас результаты полачевные.
 
VasyaДата: Понеділок, 15.07.2013, 14:51 | Сообщение # 25
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

Добрий вечір шановне товариство, перш за все хочу привітати всіх форумчан з днем рибака. І кілька слів про рибалку хоч писти і нема чого, на воду вийшли в 5.30., в Боремлі накрапав легенький дощик і дув досить солідний вітер, тримались блище берига коли вітер трохи притих змістились блище до середини старались триматись поблизу русла, спочатку робили ставку на зубату з годину пополоскали воби повний ноль, дальше перейшли на мікруху в основному їстивний силікон на шарнірі 3-4 гр.,вимучив зо два десятка полосатих в основному дрібнота і один підлящик, біля 11.00., вітер вщух, засвітило сонечко кльувати перестало, грибем до берига сушим весла і до дому.

 
VasyaДата: Понеділок, 22.07.2013, 14:44 | Сообщение # 26
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

Часть 1


На День рыбака решил выбраться на водоём.
В субботу, хоть и с нервами по-работе но удалось убежать от всех и прибыть на "далёкую землю" к после-обеду
Товарищи были на водоёме с пятницы и к моему приезду были на воде.
За обедом ребята поделились информацией, которую сумели добыть за время пребывания на водоёме. Стало понятно, что полосатый в очередь особенно не становится, но интересные поклёвки проскакивали. К примеру у товарища была поклёвка - "отдай весло" с глухим заводом в дебри после нескольких рывков ("отдай удилище"). С воды коллеги пришли с полутора-десятком окуней, из которых более 300 граммов по-моему не было, но парни получили удовольствие от клёва после долгого воздержания и я был за них искренне рад
После вкусного обеда с элементами национального коллорита выходим на воду вчетвером на одной лодке (4 м). Успеваем отплыть от берега метров 100 и в поле зрения попадает "выход" окуня... Хто чем и как пытается накрыть чавкающего полосатого но удаётся ухватить фортуну за талию только Виктору (Starter), по-моему он отличился хит-триком в этом месте, но не всегда бывает всё хорошо в такие моменты зацепленный за корягу Мегабассовский воблер перечёркивает надежды и планы, а когда его не удалось спасти, вообще наступает грусть.
Решаем разбиться по-лодкам 2+2, во избежании повреждений снастей и для нашей безопасности.
Вернувшись на место где кормился полосатый добираем по 1-2 рыбки и начинаем искать новые места ловли.
Замечу, что активный хвост приманки преобладал над пассивными.
К вечеру меняем точки, ищем-рыщем, но похвастаться не было чем, а по-сему поочерёдно заезжаем в бухту и готовимся к ужину - в предверии Дня рыбака
После 2-х партий в бильярд (1:1) отправляемся ко сну.
 
VasyaДата: Понеділок, 22.07.2013, 14:49 | Сообщение # 27
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

Часть 2


Зная, что ребята уставшие и невыспанные, утром встаю первым, не перебивая их мирное похрапывание. Кофе, подкачка лодки и около 5:00 я на воде.
Зондирую вчерашнее место "выхода", акваторию рядом, с боку, в полу-присяде, с подскоком, подле и около... НИХМЫРЯ... но и я НЕ СДАЮСЬ
Ухожу в корчи (я ж ведь ещё ни одной приманки не оборвал )
Вспоминаю Серого Samuraj'я, ставлю позыченную у него приманку (волосатого червяка с твистерным хвостом, спасибо Серж!) и начинаю лизать кусты
Сечёт небольшой дождик, иногда прекращается но так же и возобновляется... Были мысли бросить всё и пойти спать - в такую погоду только и храпеть у камина, но решил попробовать старые "намётки".
И тут чудо не заставило себя ждать. Чесно говоря, поклёвки не ощутил, бизон сразу начал забирать спиннинг Встаю в полный рост, подымаю удилище на вытянутые руки вверх и начинаю вываживать. В такие моменты чувствуешь как "горбатый" мечется по кустам. Мысленно считаю от скольких деревьев увёл его первоклассным "Гарриком", который дал потестить мне друг. Чувствую, как полосатый мечется в разные стороны и бьётся о ветки подводных кустов, одна, вторая, третья, четвёртая, пробел, чисто, пятая, ... нет, не возьмёшь - сегодня удача на моей стороне - нежно ложу в лодку долгожданного полосатого красавца. Подхвата не брал - адреналин двойной...
За утро единственный но достойный трофейчик. На вскидку в районе килограмма (скорее может более, весов не было, но вживую он точно громадный, а вот на фото почему-то невзрачный). В желудке был ёрш сантиметров 7 (!)
Была одна или две поклёвки мелкого окуня, но это не то. Жаль, что кабасик сбил приманку в царство Нептуна во время вываживания, может она ещё и принесла бы нескольких трофеев. Нужно будет пополнить асссортимент таким типом силикона.
Друзья поехали в сторону УТМРа и оттуда возвращались к базе. На УТМРе по их рассказам утром был ДИКИЙ ветер, что заставило их замёрзнуть, другие места клёвом тоже не отличились. Думаю они обрадовались, когда я их позвал выпить свежезаваренного кофе, встретить "правильно" День рыбака и отправиться на дамбу.
От дамбы быстрым темпом пробиваем понравившиеся места. Влетает "пиписон", ищем далее.
Хочу заметить, что решение не впадать в панику по-поводу безклёвья и пробивать новые места и что-то постоянно менять, не упираясь в уже изученное и приевшееся, всегда принесёт свои результаты. В нашем случае результат не заставил себя долго ждать.
Пробивая территорию у русла, нашли интересное место где и начались поклёвки окуня. Хоть полосатый был и не очень крупным, но вываживание его с глубины доставляло море удовольствия! Размер был почти один-в-один около 200 - 250 граммов. Иногда окунь подымался кверху и бил малька там, потом уходил в толщу и пожже - вниз. Ко всему этому быстро подбирался ключик - ведь нас трое, каждый сразу рассказывает свои замечания и намёточки - быстро перестраиваемся и ловим так, как полосатый просит
На безрыбьи, как говориться и два с половиной десятка полосатых средне-приятно-сковородочного размера - тоже рак-рыба!
На смену тучам и ветерку выходит солнышко и штиль, полосатый идёт спать и мы уходим на обед праздновать День рыбака.
Хочу поблагодарить своих друзей за компанию и приятно проведённые моменты, за мастерские блюда, которые давали энергию не падать духом в непогоду, а Вас, уважаемые форумчане - за внимание к моей писанине!
Всем - Ни хвоста, ни чешуи!
 
VasyaДата: Понеділок, 22.07.2013, 23:59 | Сообщение # 28
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали 

Мої вітання шановне товариство, вчора (21.07) по обіді зробили вилазку на водосхоаище з надією на вечірний кльов, по приїзді готовимо човни і бігом на воду, досить солідний вітер заставив нас триматися ближче берига в результаті за три години на воді в улові з десяток пістонів яких вимучив на вагабонда і кайтеч і лиш один нормальний матрос який повівся на 3д флет кренка від юзурі, під вечір вітер помаленько затихає, грибем до місця виходу на воду помічаєм бій окуня в котел летить флет кренк після кількох оборотів катушки удар перший є, ще закид ще одна потужна клювака і через деякий час кабасік під 0,5 кг., в човні, поки хлопці марно обробляли точку поперами флет кренк потрохт косив окуня майже на кожній проводці, через кілька хвилин кльов пропадає з наших двох екіпажів кожен з точки відмітився бонусом і все це робота флет кренка.
 
VasyaДата: П`ятниця, 02.08.2013, 00:50 | Сообщение # 29
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Два вечори рибалив на Хрінниківському водосховищі.
 Нарешті я їх знайшов , справжніх хрінниківських горбачів . Перший раз місце стоянки видали випригуючі час від часу з води крупні верховодки. Почав облов цього місця з Ескарди і вговорив декілька окунів по 200 -300 грамів. А потім в хід пішов 110-й орбіт, який спочатку підняв півкілограмового окуня, потім горбача на 900 гр. і останнім - на 1,1 кг. Сьогодні місце стоянки хижака перед самим заходом сонця підказали чайки, які довго кружляли на одному місці час від часу опускаючись за мальком. Заброси під чаєчник принесли спочатку щучку на 1,9 кг., а потім взяв він, горбач який заважив 1250 гр. Зловлений він був Енкором тестом до 32 грам, але навіть такий потужний спіннінг відчутно нагрузився під його напором.





 
VasyaДата: Неділя, 15.09.2013, 22:45 | Сообщение # 30
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Знайомі розказали

Добрий день всім рибакам. Тільки що повернувся з Хрінницького водосховища був там собота вечір і неділя ранок.
в суботу вечері впіймали 2щучки вагою десь по 600грм і з 10 окунів 2 з них заважили 400 грм.

В неділю з ранку кльов був також не поганий було впіймано 13 окунів з них заважило одтн на 500грм другий на 600грм а третій на 700 грм остані десь вага коливалась від 150-300.
P.S. було випробувано весь арсенал колебалки, твістери, воблери, а працювали тільки вертушки і вся риба була впіймана саме на них.
 
Форум » Звіти про рибалку » Звіт про спінінгову ловлю » Хрінницьке водосховище (Хрінники)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz