Главная Риболовля на Горохівщині Регистрация

Вход

Приветствую Вас Гість | RSSВівторок, 19.03.2024, 06:04
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Звіти про рибалку » Звіти про зимову ловлю » Терешківці
Терешківці
VasyaДата: Субота, 26.02.2011, 17:32 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 186
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
На початку січня попав на ставок в с. Терешківці. Нічого особливого тоді не піймав (ловив на мормишку), здебільшого попадався окунець на пальця і під лодоню. Окуня в ставку багато, але в мене клювала дрібнота. Мені здається, що цей ставок добре підійде на мормишечників-початківців. Також пробував ловити на блешні та балансири, але в той день не побачив на ці приманки жодної покловки.
 
VovkaДата: Субота, 18.02.2012, 22:22 | Сообщение # 2
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Їздив сьогодні в Терешківці. Ловив окуняна мотиля, блешні, балансири. Окунь клював якраз на живця і тільки на мотиля (але клював практично раз за разом). На блешні і балансири навіть дивитися не хотів. Кидаю влунку блешню або балансир і тишиха, як тільки кидаю мормишку з мотилем як зразу іде покльовка.
Сьогодні зачепив і відірвав балансир за чиюсь сітку (браконьєри сволочі навіть зимою ставлять сітки). Треба буде причепити до відчепа гачки, щоб витягувати цілу сітку через лунку!!! angry


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Неділя, 26.02.2012, 21:32 | Сообщение # 3
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Хотів сьогодні поїхати в Рачин на карася, але не було з ким їхати, тому прийшлось заїхати автобусом в Терешківці.

Вітер був дуже сильний, але я думав, що на відлигу почне клювати карась. Як завжди карась сьогодні не клював, та і окунь також не хотів мотиля. Кльов був поганий, мужики як і я ходили від лунки до лунки. Висидів на вітрі я 3 години, піймав 25 окунців, плюнув і поїхав додому. По ходу - це закриття рибалки з льоду сезону 2011/2012 року.


Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
VovkaДата: Вівторок, 01.01.2013, 22:06 | Сообщение # 4
Підполковник
Группа: Адміністратори
Сообщений: 114
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Хоч сьогодні і новий рік, але я вирішив поїхати на рибалку. Так як ніхто з моїх знайомих сьогодні відсипалися, я вирішив перевірити Терешківці. В 10 годин я вжу був на зупинці, але автобуси не їздили ні з Луцька, ні на Луцьк. Зате швидка допомога проїзжала декілька разів (видно на Скобелці хтось дуже добре справив Новий рік). В 10.40 приїхав автобус практично повний з людьми і я нарешті в дорозі (вже хотій йти додому). Перші лунки бурив біля дамби: з кожної лунки клює дрібний окунець. Поступово бурюся до середини ставка, але кльов погуршується і клює та сама дрібнота - окунець до 40 грам. Перейшов в кінць ставка де було 5 рибаків, в них клює такий же самий какунець. Ловив я до 15 години, надоїло і я поїхав додому.

Люблю ловити рибу, особливо ловлю окуня спінінгом
 
Форум » Звіти про рибалку » Звіти про зимову ловлю » Терешківці
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz